HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
20 Ocak 2021 Çarşamba Saat: 17:59

Seçilmişler üzerinden iş gören parazitleri aradan çıkarmalıyız!

AK Parti Gene Başkanvekili Numan Kurtulmuş’u, Orduluların ağabey olarak gördüğünü belirten Milletvekili Ergün Taşçı, doğal olarak hemşerilerinin, kendisinin gücünden yararlanmak isteyebileceğini söyledi.
Seçilmişler üzerinden iş gören parazitleri aradan çıkarmalıyız!

Ancak, siyasetteki herkesin etrafında zararlı haşerelerin hiç eksik olmadığına işaret eden Ergün Taşçı, “Bunları temizleme görevimiz var. Bunu yaparsak Numan Beyin Ordu’yu daha iyi görmesine imkan sağlarız.” ifadelerinde bulundu.

Taşçı; “Birilerine sığınıp seçilmişler üzerinden geçinmeyi adet haline getiren parazitleri, suyu bulandırıp bu kadar kaçak-göçek iş yapan bu haşereleri kayıtsız şartsız aramızdan temizlemek zorundayız.” dedi.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’la, Numan Kurtulmuş arasında kavga varmış gibi gösterenlerin bundan nemalanmak isteyenler olduğuna dikkat çeken Taşçı; “Dediğim gibi bu parazitler aradan çıkarılırsa bütün bunlar çözülür.” şeklinde konuştu.

Geçmişte yapılan siyasetle bugün iletişim çağında yapılan siyasetin aynı olmadığına dikkat çeken AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı; “Bu zamanda herkes herkesi gayet iyi tanıyor. Siyasette en tehlikeli gördüğüm şey şu; herkes gücün yanında yer almak ister. Ama bu herkes kimdir? Altını çizerek söylüyorum; bu gücün yanında yer alanların kendi menfaatinin sevdalısı değil, ülke memleket sevdalısı olması lazım.” dedi.

Seçilmişleri kullanan bazı parazitler suyu bulandırıp kaçak göçek işler yapıyor

Oney Flaş FM’de gazeteciler Musa Özgür Kıroğlu, Ali Öztürk ve Hakan Korkmaz’ın sunduğu Haftanın Yorumu programına telefon bağlantısıyla katılan AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, seçilmişlerden yanına sığınıp yetki devşiren parazitler olduğuna, bunların yarattıkları bulanık sularda kaçak-göçek işler çevirdiğine dikkat çekerek şöyle konuştu;

Numan Kurtulmuş’un Orduyu daha iyi görmesine imkan sağlamalıyız

“Siyasetteki yeri, akademik camiadaki müktesebatı, ailesinin bu toplumun ihya ve inşasıyla ilgili olarak verdiği emek ve gayretiyle baktığımızda Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr.  Nurman Kurtulmuş bizim bir değerimizdir. Bundan hiç kimsenin şüphesi yok. Hiç kimse Numan Bey ile ilgili olumsuz bir şey konuşmaz, söylemez. Numan Bey ister Ordu Milletvekili olsun isterse İstanbul Milletvekili olsun Orduludur. Doğal olarak Ordulular onu ağabey olarak görür, büyüğü olarak görür. Aynı zamanda partimizin Genel Başkanvekilidir. Doğal olarak ta hemşerileri kendisinin bu değerinden ve gücünden yararlanmak ister. Fakat biz siyasetçilerin, etrafımızda zararlı haşereler olabileceğini bilmemiz, bunları iyi görmemiz gerekiyor. Bunları temizleme, uyarma gibi görevimiz var. Bunu yaparsak Numan Beyin Ordu’yu daha iyi görmesine yardımcı olur, imkan sağlarız. Genel Başkanvekilimizin  fotoğrafını Ordu’daki herkese gerçek anlamda göstermek görevimiz . Bunu yapamazsak aksi takdirde kul hakkına girer. Hukuka zarar verir. İnancımıza zarar verir.

Ben bu işi tarihini iyi bilirim

Eğer kitabı açarsak, eğer Ordu siyasetini 2002’den itibaren okursak.. Eğer 1995’ten bu yana hatta Özallı dönemlere gidersek bu siyasi tarihi en iyi bilen ve özetleyecek kişi Ergün Taşçı’dır. Ben siyasette kavga eden de, kavga çıkaran da olmadım. Kavganın hiç yanında olmadım. Kavgadan kastım mücadele ise, onu da Ordu için yaptım. Ben mücadele ettim. Ancak nerelerde eksik mücadele ettim onu da biliyorum. Bundan sonraki mücadeleyi artık sağlam yapacağım.

Arkada hesabı olanlarla, kurgusu olanlarla kuşkusuz mücadele ederim

Ordu adına, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızı hariç tutuyorum. O hiç tartışılmayacak dünya güzeli bir insan. Ama Hilmi Güler, Ergün Taşçı, Şener Yediyıldız, Numan Kurtuşmuş adına veya bir başkası adına arkada hesabı olanlar, kurgusu olanlarla hiç kuşkusuz mücadele ederim. Bu sürece katkı verenleri de sırtımda, omzumda taşırım.

Sayın Genel Başkanvekilimizle kimin ne derdi olabilir?

Dışişleri Bakan Yardımcımız Sayın Yavuz Selim Kıran, Genel Merkeze gelip Sayın Genel Başkanvekilimizi ziyaret ediyor. Bundan doğal bir şey olabilir mi? Ama bu ziyarete bin bir türlü anlam yükleniyor, iki değerimiz birbiriyle kavgalıymış gibi gösterilmek isteniyor. Sayın Genel Başkanvekili ile Yavuz Selim Kıran’ın ne derdi olabilir? Ya da Genel Başkanvekilimiz ile biz milletvekilleri neyi paylaşamıyor olabiliriz?

İnsanları bir biriyle kavgalı gösterenler bundan nemalanmak isteyenler, bunu çok iyi biliyoruz

Bunu kim niye yapıyor? Bu tür kavgaları isteyen, kavga dedikoduları üreten parazitler var, bu durumlardan nemalanmayı adet haline getirmişler. Siyasetin doğasında fikir ayrılığı vardır, olabilir. Bunlar gelip geçici şeylerdir. Bu parazitler, bu aracılar ortadan çekilirse bunlar çok sürmez çözülür. Toplumun önünde ben adayım diye orta çıkmamış, seçilmemiş, resmi hiçbir görevi olmayan taşeron, iktidarın kenarına sığınıp oradan yetki almış, seçilmiş üzerinden geçinen parazitler, aracılar eğer iyi ayrıştılır da temizlenirse bu tür kavga görüntüleri, bu tür söylenti ve senaryolar biter. Hep beraber bunlara ortak tavır sergilersek, bulanık su yaratıp tabiri caizse kaçak göçek iş yapan bu haşereleri elbirliği ile temizlersek, bunların gerçek yüzünü ortaya çıkartırsak, takke düştü kel göründü durumuna gelirler. Kötülük son bulur.”


Ünye KENT Haber

 

 

 

Bu haber toplam 440 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler