HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
9 Mart 2021 Salı
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
22 Ocak 2021 Cuma Saat: 16:14

Deva Partisi Ordu İl teşkilatı kuruldu

Deva Partisi Ordu İl Yönetimi Ekonomist Ercan Öktenay başkanlığında kuruldu.
Deva Partisi Ordu İl teşkilatı kuruldu

Deva Partisi il yönetimi ile 6 ilçe başkanının atamasını yapan Deva Partisi’nin İl ve Altınordu İlçe Merkez Binası, Yeni Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:85 Katı:1 adresinde faaliyetlerine başladı.

İl Başkanı Ekonomist Ercan Öktenay’ın kuruculuğunu üstlendiği Deva Partisi Ordu İl Başkanlığı, temsilcilerini oluşturmayı sürdürüyor.

Deva Partisi olarak hedeflerinin Türkiye’de adalet bilincini oluşturmak ve daha huzurlu ve güvenli bir ortam yaratmak olduğunu belirten İl Başkanı Ekonomist Ercan Öktenay, “Ülkemizin, bölgemizin ve yaşadığımız şehrin karşı karşıya olduğu sorunları aşabilmek için geliştirdiğimiz vizyonla her alanda hazırladığımız yeni stratejiler, programlar ve planların sizlerin de katkısı ile kamuoyuna duyurulmasında kuruluşlarını tamamladığımız ilçe teşkilatlarının büyük çabası olacaktır.” diye konuştu.

Üç ay gibi bir sürede Ordu’da Deva Partisi il yönetimi ile 6 ilçe başkanının atamasını yapan Deva Partisi’nin İl ve İlçe Merkez Binası, Yeni Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:85 Katı:1 adresinde faaliyetlerine başladı.

Ataması yapılan 6 ilçe;

Nüfus yoğunluğuna göre ataması yapılan ilçe başkanları şu şekilde; Altınordu İlçe Başkanı Yavuz Savaşkan, Fatsa  İlçe Başkanı Ahmet Yıldırım, Kumru İlçe Başkanı Murat İnci, Korgan İlçe Başkanı Erdal Gediş, Akkuş İlçe Başkanı Alpay Karagöz, Çamaş İlçe Başkanı Engin Erkoç.  

Kurucu İl Yönetimi şöyle oluştu;

Ekonomist Ercan ÖKTENAY’ın İl Başkanlığında oluşturulan   43 kişilik Deva Partisi Ordu İl Yönetimi ise şu isimlerden oluştu; Ercan Öktenay, Ahmet Tural, Atalay Baş, Ayfer Kahraman, Barış Acar, Bilgin Kırca, Cem Özcan, Emre Karahasan, Emre Özbay , Ertürk Güler, Eyüp Sarı, Ezel Kuzu, Fatma Şimşek, Fazıl Biber, Gültekin Yurtsever, Habib Sadıkoğlu, Hasan Ocak, İlhami Öztürk, İsmail Murat Ünsal, İsmet Odabaş, Mehmet Türkmen, Mustafa Ermiş, Mustafa Kır, Okan Engin, Özlem Çalışkan Aydın, Pınar Çakar, Remzi Demirtaş, Reşat Güngör, Ruhi Soysal, Seda Sana, Selami Çaylak, Sinan Kara, Suat Alpoğlu, Şafak Öztürk, Şafak Uğurlu, Tacettin Yüce, Tuğrul Karaman, Uğur Ateş, Volkan Anaçoğlu, Yalçın Özkurt, Yaşar Türkmen, Yeliz Kul, Zekiye Yurdakul.

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 585 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Deva, Partisi, Ordu, İl, teşkilatı, kuruldu

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler