HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
27 Şubat 2021 Cumartesi
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
27 Ocak 2021 Çarşamba Saat: 18:16

Kaçak: Ergün Taşçı’yı severiz!

AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’yı Fatsalılar olarak sevdiklerini ifade eden MHP İlçe Başkanı Murat Kaçak, “Kendisini tanır biliriz. Düzgün bir insan olduğuna kefil oluruz.” dedi.
Kaçak: Ergün Taşçı’yı severiz!

Ergün Taşçı’nın hizmet taraftarı siyasetçi olduğuna işaret eden Murat Kaçak; “Ancak, AK Partililerin Ergün Beyden bir talepleri olmuş mudur? Yerel yöneticiler Fatsa’ya alınacak bir yatırım anlamında Ergün Beyi rahatsız etmişler midir, kapısını çalmışlar mıdır, bilmiyorum.” şeklinde konuştu.

Başkan Kaçak; “Ama ben Ergün ağabeyi zaman zaman dertleşmek için ararım. Fatsa’yı konuşurum. Belediye Meclisinde yanlış alınan kararları onunla istişare ederim. Onun öngörüsünün bizi yanıltmayacağını da bilirim.” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’nın hizmet için çalışılması gereken, görüşülmesi, kapısının çalınması gereken bir siyasetçi olduğuna işaret eden MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, Oney Flaş FM’deki Bir Konu Bir Konuk programında gazeteciler Ali Öztürk ve Hakan Korkmaz’a yaptığı açıklamasında şunları söyledi;

Ergün Taşçı’yı severiz

“Ergün Taşçı’yı tanır biliriz. Kendisini Fatsalılar olarak çok severiz. Düzgün bir insan olduğuna kefil oluruz. Milletvekilini çalıştıracak olan ve milletvekilinden şehre yatırım alacak olan aynı siyasi partiye mensup olan o şehrin yerel yöneticileridir. İlçe başkanıdır, ilçe yöneticileri, Belediye Başkanıdır. Fatsa’ya alınacak bir yatırım anlamında yerel yöneticilerin Ergün Beyden bir talepleri olmuş mudur? Ergün Beyi rahatsız etmişler midir, kapısını çalmışlar mıdır? Ergün Beyden Fatsa için bir şey istemişler midir? Bilmiyorum. Ama ben Ergün ağabeyi severim. Zaman zaman dertleşmek için ararım. Fatsa’yı konuşurum. Belediye Meclisinde yanlış alınan kararları onunla istişare ederim. Bir ağabey olarak görüşmeyi eksik etmem. Ön görüsünün bizi yanıltmayacağını da bilirim.

Yerel yöneticilerin kendisiyle uyum içerisinde olması lazım

Ergün beyin Fatsa adına başarılı olabilmesi için, yaptıkları ile yarın görev süresi bittiğinde Fatsa kamuoyunda hüsniyetle anılabilmesi için yerel yönetimde olan arkadaşlarla uyum içerisinde çalışması lazım. Bu oluyor mu? Orayı bilmiyorum.

El ele Fatsa’yı kalkındıralım

Ama ben Ergün Ağabeyden şunu istiyorum. Gel bu şehri beraber yönetelim. Bu şehre fakülte, fabrikalar kazandıralım. Fatsa OSB’de çok güzel bir istihdam var. Ama istihdamın yüzde 75’ini oluşturan fabrikalar sadece tekstil üzerine. Başka fabrikalar da gelmesine vesile olalım. Başka yatırımcılar da bulalım. Ele ele Fatsa’yı ayağa kaldıralım istiyorum. Ergün ağabeyi çalıştıracak olan da yerel yönetimdir. Böyle taleplerde bulunmaları gerekiyor. Talep etmişler midir, onu da bilmiyorum.”

 Ünye KENT Haber

 

Bu haber toplam 560 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Kaçak:, Ergün, Taşçı’yı, severiz!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler