HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
20 Nisan 2021 Salı
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
10 Şubat 2021 Çarşamba Saat: 15:03

Şanlıtürk’ten Ünye’de bir dizi ziyaret…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, göreve geldikten sonra ilk ilçe ziyaretini Ünye’ye yaptığını belirterek, her zaman Ünye’nin ve Ünyelilerin yanında olduklarını söyledi.
Şanlıtürk’ten Ünye’de bir dizi ziyaret…

Naci Şanlıtürk, Ünye’de İlçe Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu ve AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan’ı ziyaret etti.

Şanlıtürk, ziyaretlerde verdiği mesajda, “Cumhur İttifakı anlamında hem AK Parti’de, hem belediyelerimizde, bürokrasiden merkezi atanmış yöneticilerimizle, Ordu’da bir uyum içerisinde bu çalışmayı sürdürelim istiyoruz.” dedi.

 


İlçe ziyaretlerimize Ünye’den başladık

Ziyarette, göreve geldikten sonra ilçe ziyaretlerine Ünye’den başladıklarını ifade eden Naci Şanlıtürk, her zaman Ünye’nin ve Ünyelilerin yanında odluklarını ifade etti.

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İkinci ziyaret Belediye’ye…

MHP Ordu Başkanı Şanlıtürk ve beraberindekilerin Ünye’deki ikinci durağı Ünye Belediyesi oldu.

Ziyarette konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı; “Bilindiği üzere Cumhur İttifakı olarak ülkemizin geleceğine, bekasına sahip çıkmak adına birlikte çok güzel bir yol yürüyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız aynı zamanda MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ile uyum içerisinde ülkemizin geleceği için, bekası için, milletimizin selameti için bir yol birlikteliği yapıyor. Bizde onların yürüdüğü bu istikamet üzere memlekete hayırlı hizmete vesile olmaya hep birlikte çalışıyoruz” dedi.

MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, “Cumhur İttifakı anlamında hem AK Parti’de hem belediyelerimizde, bürokrasiden merkezi atanmış yöneticilerimizle Ordu’da bir uyum içerisinde bu çalışmayı sürdürelim istiyoruz. Milli birliğimizin ve bütünlüğümüzün dejenere edilmesi, bozulması anlamında son günlerde bazı faaliyetler var. Bunlara fırdsat verilmemesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Biz MHP olarak, milletimizin her ferdinin sorunlarına sahip çıkalım istiyoruz. AK Parti ilçe teşkilatı nasıl yanınızdaysa MHP ilçe teşkilatı da yanınızda.” dedi.

ÜTSO ve Borsaya ziyaret

MHP Ordu il Başkanı Şanlıtürk’ün Ünye’deki üçüncü ve dördüncü durakları Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ile Ünye Ticaret Borsası oldu.

Pandemi dolayısıyla sıkıntılı günler yaşayan esnaf ve iş dünyasının sorunlarını ÜTSO Başkanı İrfan Akar’dan dinleyen Şanlıtürk, bu sorunların giderilmesi için çalışma yaptıklarını, hazırladıkları çalışmaları üst mercilere sunacaklarını söyledi.

Ardından Ünye Ticaret Borsası ziyaretinde Borsa Başkanı Mustafa Uslu ve Meclis Başkanı Erhan Aydın, İl Başkanı Şanlıtürk’ü karşıladı.

ÜTB ziyaretinde üretici, fındık tüccarı ve fabrikacıların durumları gündeme getirilerek bu sorunların çözümleri noktasında yapılması gerekenlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Son ziyaret AK Parti İlçe Teşkilatına…

Ünye ziyaretinin son durağında AK Parti Ünye ilçe teşkilatını ziyaret eden MHP Ordu Başkanı Şanlıtürk, Ünye ilçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu ve beraberindekiler, AK Parti ilçe Başkanı Kenan Selim Argan yönetimi ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı olarak güzel bir uyum içerisindeyiz

AK Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan ziyarette,” Cumhur İttifakı mezara kadar gidecek olan bir birlikteliğin temel yapı taşıdır söyleminden hareketle söz konusu vatan olması durumunda bir tarafa bırakarak bu milletin ve ümmetin yanında olmanın ne kadar gerekli ve önemli olduğunun mesajını net bir şekilde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız ve MHP Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli bey veriyorlar. Bunun yansımalarını biz görüyoruz. Ordu’da ve Ünye’de Cumhur İttifakını sağlam temeller üzerine oturtmanın memnuniyeti içerisindeyiz. Önce vatan,  bayrak ve devlet olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu çerçevede MHP Ünye İlçe Teşkilatı ile çok güzle bir uyum içerisindeyiz” dedi.  

Ziyarette Şanlıtürk, MHP Ordu ile Başkanlığını, AK Parti il teşkilatı ile MHP Ünye ilçe teşkilatının AK Parti ilçe teşkilatı ile uyum içerisinde olduklarını vurgulayarak Cumhur İttifakının sağlam temeller üzerine oturduğunu söyledi. 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 414 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Şanlıtürk’ten, Ünye’de, bir, dizi, ziyaret…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler