HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
29 Temmuz 2021 Perşembe Saat: 17:16

Adıgüzel: Top artık Erdoğan’da…

Belirlenen yeni rekoltenin de aynı çıkmasını “beklenen sonuç” olarak değerlendiren CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel; “Bu saatten sonra fındık dalda artar mı? Tersine azalır ama artmazdı. Artık top Erdoğan’dadır.”
Adıgüzel: Top artık Erdoğan’da…

Belirlenen yeni rekoltenin de aynı çıkmasını “beklenen sonuç” olarak değerlendiren CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel’in açıklamaları şu şekilde: İhracatçılar birliğinin başındaki oturduğu yerden para kazanan çıkar çetesinin işine gelmediği için Tarım Bakanlığı daha 10 gün önce yaptığı rekolte sayımını yok saydı. İlk sayımı yok saymış ikinci bir rekolte sayımına ikna edilmişti. Bu şekilde koca devlet kurumu bir avuç tefecinin oyuncağı olmuştur. Aslında burada büyük bir ihanet var. Bu ihracatçılar birliği yabancı kartelin ülkemizdeki kapitülasyon komiserliğini yapıyor.

İkinci rekolte de aynı çıktı

Bilgi geldi ikinci rekolte sayımı da sonuçlandı. Ordu, Sakarya, Samsun, Trabzon her yer aynı çıktı. Zaten farklı çıkması da beklenmezdi. Bu fındık dalı neresinden bakarsan bak aynı kardeşim. Bu saatten sonra fındık dalda artar mı? Tersine azalır ama artmazdı. Artık top Erdoğan’dadır.

Erdoğan’a 35 TL çağrısı

Buradan Erdoğan’a da çağrı yapıyorum. Millet infial halindedir. Enflasyon bellidir. Dolar kuru bellidir. Gübre fiyatları 2’ye 3 e katlanmıştır. Fındığın maliyeti zaten en az 27 TL dir. 35 TL bu insanlara anasının ak sütü gibi helaldir. Bunun altındaki her 1.5 lira bu ülkenin 1 milyar TL kaybı demektir. Bu da bu ülkeye ihanettir. Senin yerli firmaların kredi sıkıntısı çekerken onlara kredi vermeyip, dolar zengini, İtalya’da vergi rekortmeni yabancı kartele üste bir de 600 milyon teşvik vermek bu ülkeye ihanettir.

Bu haber toplam 313 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Adıgüzel:, Top, artık, Erdoğan’da…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler