HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
20 Eylül 2021 Pazartesi Saat: 18:48

“Hilmi Güler yalan söylüyor”

Ünye Belediyesi eski Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, bu güne kadar nezaketsizlik olmaması için söylemek istemediği şeyleri artık sabrının zorlanarak söylemek ve yazmak zorunda kaldığını açıklayarak çarpıcı açıklamalar yaptı.
“Hilmi Güler yalan söylüyor”

“Bizi söylemek, yazmak zorunda bırakarak kendini zora sokmaktadır.” diyerek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e gönderme yapan Arpacıoğlu, “Kendi yapamadıklarını bizim yaptıklarımızla örtmeye çalışıyor.” diyerek Ünye’de Büyükşehir tarafından yapılan işlerin yavaş ilerlemesine dikkat çekti.

“Ünye’ye benim bir ayda tamamlayıp pırıl, pırıl, yeşillikleriyle yaptığım sahili bile bir yılda yapıp bitiremediler.” diyerek tamamlanamayan çalışmalar olduğunu belirten Arpacıoğlu, “Belediyecilik konusunda bilgi isterlerse yardımcı olayım.” dedi.

Ünye’ye geçtiğimiz hafta gelerek Yalı mevkiinde vatandaşlarla bir araya gelen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, AK Parti’den Ünye’de iki dönem üst üste belediye başkanlığı yapmış olan Ahmet Arpacıoğlu’ndan ağır eleştiriler geldi.

Ünye ziyaretiyle ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımlar üzerine sosyal medya üzerinden açıklama yaparak eleştiren Ahmet Arpacıoğlu, şunları ifade etti:

-“Kendini hala Enerji Bakanı zannediyor” -

“Sayın Başkan kendini hala Enerji Bakanı zannediyor galiba. Geçen basın toplantısında da Ünye içme suyunun kendi bakanlığı zamanında getirdiğini söyleyerek maalesef tekrar yalan söylemiştir. Sayın Hilmi Güler’in Enerji Bakanlığı 2009 yılında bitmiştir. Ben Ünye içme suyunun temelini Bayramca Mahallesinde 2011 yılında törenle attım. Sayın Hilmi Güler yalan söylüyor. Kendini hala Enerji Bakanı zannediyor.

-“Yapımından haberi bile yoktu” -

Ayaksız köprülerin yapımından haberi bile yoktu. Ben bu güne kadar nezaketsizlik olmasın diye çok söylemek istemedim ama artık sabrımızı zorlayarak bizi söylemek, yazmak zorunda bırakarak kendini zora sokmaktadır.

-“Belediyecilik konusunda bilgi isterlerse yardımcı olayım” -

Kendi yapamadıklarını bizim yaptıklarımızla örtmeye çalışıyor. Ünye’ye benim bir ayda tamamlayıp pırıl, pırıl, yeşillikleriyle yaptığım sahili bile bir yılda yapıp bitiremediler. Belediyecilik konusunda bilgi isterlerse yardımcı olayım. Selamlar.”

 

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 836 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : “Hilmi, Güler, yalan, söylüyor”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler