HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
12 Ekim 2021 Salı Saat: 15:04

AK Parti Büyükşehir Belediyesi Grup toplantısı yapıldı

AK Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında toplandı.
AK Parti Büyükşehir Belediyesi Grup toplantısı yapıldı

AK Parti İl başkanı Halit Tomakin AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı Karadeniz Bölge toplantısının 14-15-16-17 Ekim’de Ordu’da yapılacağının bilgisini verdi.

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, Yerel Yönetimler Başkanı Talip Şen, İlçe Belediye Başkanları ile Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri katıldı . Toplantıda bugün Dar-ı Bekaya uğurlayacağımız İlimizin yetiştirdiği değerlerden  , efendiliğin ve dürüstlüğün kendinde vücut bulmuş abidesi , siyaset adamı, AK Parti kurucusu, gerçek bir dava adamı,  İstanbul Milletvekili Dr. İsmet Uçma ağabeyimiz için Fatiha okunarak ruhuna bağışlandı , vefatından duyulan üzüntü paylaşıldı, kendilerine ALLAH cc.’dan mekanı Cennet derecesi Al-i, Peygamber Efendimize komşu olması için   rahmet ve mağfiret temennisinde bulunuldu.

Bölge Toplantısı Ordu’da yapılacak

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Tomakin, Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Başkanımız Mehmet Özhaseki Başkanlığında, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı Karadeniz Bölge toplantısının 14-15-16-17 Ekim’de Ordu’da yapılacağının bilgisini verdi.

Başkan Tomakin, toplantının AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı Karadeniz Bölge toplantısına, AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Başkanlığında yapılacağını; toplantıya Genel Başkan Vekili Sn. Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile birlikte önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanları Menderes Türel, Yusuf Ziya Yılmaz, Asım Uğur Güzelbey, konuşmacı olarak katılacağını, Karadeniz Bölgesinin 20 ilinden, 20 İl Başkanı,193 Belediye Başkanı, 20 İl Yerel Yönetimler Başkanı, 15 İl Genel Meclis Başkanlarının katılacağını ayrıca programın son gününde 15 Bakan yardımcısın da katılımıyla programın sona ereceğinin bilgisini verdi. 

Klasik belediyeciliğin dışında yepyeni bir belediyecilik anlayışı ile hizmet ettik

Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, göreve geldiğinde Ordu’da sevgiyi büyütmeye, sıra dışı bir kent ve il olmak için, düşünen, üreten, yarışan bir Ordu hedeflediğini bunun için klasik belediyeciliğin dışında yepyeni bir belediyecilik anlayışı ile hizmet edeceğini, bunu sadece Türkiye’de değil, dünyaya da  göstereceğimizi belirterek ciddi bir hedef koymuştuk. Hamd olsun bu hedeflere kısa zamanda somut uygulamalarla ulaştık. 1. Yarıyı koşarak tamamladık, şimdi aynı heyecanla Ordumuzu da arkamıza alarak 2. Yarıyı tamamlayacağız dedi.

Ünye KENT Haber/Bülten

 

Bu haber toplam 147 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler