HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
15 Ekim 2021 Cuma Saat: 11:43

Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ışık mı yaktı?

Ordu siyasetinde etkili olmanın zaruri hale geldiğini vurgulayan İYİ Partili Ahmet Arpacıoğlu, “Niye Büyükşehir Belediye Başkanlık adayını düşünmeyelim?” diyerek yeni dönem için sinyal mi verdi…
Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ışık mı yaktı?

Ünye Kent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Moderatör Musa Özgür Kıroğlu, Ünye Kent Gazetesi sahibi Gazeteci Ali Öztürk ve Oney Flash FM sahibi Hakan Korkmaz’ın her hafta Cuma günü yayımlanan “Haftanın Yorumu” programına AK Parti’den istifa ederek İYİ Parti’ye katılan Ünye eski belediye başkanlarından Ahmet Arpacıoğlu, telefonla canlı yayına bağlanarak merak edilenleri açıkladı. 

Ünye iddialı bir ilçedir

 “Bugün Ünye’ye çok iyi hizmet edemeyen, ettiği Ünyeli tarafından düşünülmeyen bir Büyükşehir Belediyesi var. Büyükşehir’in hizmet alamama sıkıntılarını farklı şekillerde dile getirdik. Bir Büyükşehir Belediye Başkan adayını Altınordu’dan çıkmak gibi bir mecburiyeti her zaman var mı? Yoktur? Ordu; Ünye’siyle, Fatsa’sıyla, Akkuş’uyla, Mesudiyesi’yle, Gülyalı’sıyla, Kumru’suyla, Korgan’ıyla, Çaybaşı’sıyla, İkizce’siyle bir bütündür. Ünye iddialı bir ilçedir. Bu iddiasını uzun yıllardan beri sürdüre geldi. Son zamanlarda bu yapı bizi zorlamaya başladı. Halbuki; Ünye ve Ünye’yi bilen siyasetçilerimiz Odu siyasetinde etkili olması zaruri hale geldi.  Niye Büyükşehir Belediye Başkanlık adayını düşünmeyelim? Ünyeli bunu düşünmeli.

Büyükşehir Belediye Başkanlığını mı düşünüyorsunuz?

Moderatör Musa Özgür Kıroğlu’nun “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlık adaylığını mı düşünüyorsunuz? Farklı bir pencere açtınız?” sorusuna “Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için çok daha erken bunu konuşmak için. Ama Ünye, vizyonu olan misyonu olan bir ilçe. Ünyeli artık geçmişte olduğu gibi bunu sağlamalı. Ünye hedefleri olan bir ilçe. Artık Ordu siyasetinde etkili olmak zaruri hale geldi.  Ünyeli düşünmeli.”

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 542 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Faruk Halıcı 16.10.2021 11:04
Merhaba, Bence Saadet Partisine Geçse daha iyi olurdu. Çünkü Siyasi Babası orada. Yalnız şunu da aklıma gelmedi değil.. Bu bir İP ve SPnin Ünye Ortak adayı. Çünkü CHP de çaresiz destek verecektir. Siyasi beklenti de şudur. Bırak Büyük Şehir adaylığını da sen bizi bırakma Ünyeye aday ol........

Son Haberler