HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
19 Ekim 2021 Salı Saat: 16:16

İYİ Parti’den Arpacıoğlu ve eşine rozet

İYİ Parti Ünye İlçe Teşkilatı Başkanı Feryal Çuhacı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen ve İYİ Parti’ye katılan Ünye eski Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu ve eşi Elmas Fatma Arpacıoğlu’na parti rozeti takıldı.
İYİ Parti’den Arpacıoğlu ve eşine rozet

İYİ Parti’ye katılan Ünye eski Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu’na geçtiğimiz hafta İYİ Parti Meclis Gurup Toplantısı’nda Genel Başkan Meral Akşener tarafından parti rozeti takıldı.

Bir haftalık süre içinde İYİ Parti Ünye ilçe teşkilatını ziyaret ederek istişarelerde bulunan Ahmet Arpacıoğlu, son olarak eşi Elmas Fatma Arpacıoğlu ile birlikte İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı, yönetimi ve partililerle bir araya geldi.

Başkan Çuhacı tarafından Ahmet Arpacıoğlu ve eşine parti rozeti takıldı.

-Çuhacı: Aramıza bir cesur daha katıldı -

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı, “Genel Başkanımız Meral Akşener diyor ki, medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer. Aramıza bir cesur daha dahil oldu, katıldı. Sayın Ahmet Arpacıoğlu’na hoş geldiniz ve güç verdiniz diyorum.” dedi.

-“Kurulduğu günden beri destek verdim” -

İYİ Parti’yi cesurlar hareketi olarak nitelendiren ve kurulduğu günden bu yana destek verdiğini ifade eden Ahmet Arpacıoğlu, “Bizler gönül olarak cesurlarla birlikteydik. Kuruluşundan itibaren cesurlar hareketinde beraber olmaktan, arkadaşlarımızla birlikte yürümekten fevkalade mutluyduk. Bugüne nasipmiş hamdolsun, bugün fiilen beraberiz. Partiler birer hizmet vasıtasıdır.  Aslolan milletimizdir, aslolan vatandaşımıza hizmettir. Bugüne kadar yaptığımız hizmetlerin tamamını, halka hizmeti, Hakk’a düsturu ile yaptık. İnşallah bundan sonra da aynı duygu ile cesurlar hareketinin bu duyguyla hareket ettiği için sizlere destek vermek için buradayız. Başta Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere çalışma ekibine, Ordu il başkanımıza, Ünye ilçe Başkanımız ve teşkilatımıza bu gönülleri açtıkları, bizi davet ettikleri ve kabul ettikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

-“Makam ve mevki için katılmadım…”-

Makam ve mevki için İYİ Parti’de olmadığını, en büyük şerefin parti üyeliği olduğunu söyleyen Arpacıoğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü:

 “Bizlerinde güç vermesiyle, hep beraber aziz milletimizin güç vermesiyle partimiz bir gün iktidar olacak ve bir gün Genel Başkanımızda Başbakan olacak. Bizler bir makam ve mevki için buralarda değiliz. En büyük şeref parti üyeliğidir. Bu şerefe bende mazhar olduğum için kendimi şanslı addediyorum. İnşallah Ünye’mize, Ordu’muza, ülkemize iyi hizmet etmek adına buradayız. Milletimizi daha konforlu, daha mutlu, geleceğe daha güvenle bakan bir toplum yapmak için buralardayız. İyi anılmaktır aslolan. Aziz Atatürk’ün veciz ifadesinde yer bulduğu gibi, “Bu millete hizmet etmek en büyük şereftir. Millet sevgisi vatan sevgisinden kaynaklanır.” ifadesinde yer bulduğu gibi biz vatanımıza millete hizmet etmeyi bir şeref kabul ediyoruz, düstur kabul ediyoruz. Artık diyoruz ki Türk vatanı, Türk Bayrağı ve Türk Milleti. Ne Mutlu Türk’üm diyene.”   

 

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 2.117 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : İYİ, Parti’den, Arpacıoğlu, ve, eşine, rozet

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler