HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
21 Ekim 2021 Perşembe Saat: 08:30

“AK Parti hizmet adamlarını kovmaya başladı”

Siyasi partilerin memlekete, vatandaşa hizmet aracı olduğunu belirten Ünye eski belediye başkanlarından Ahmet Arpacıoğlu, hizmet vermek adına zamanı geldiğinde parti değişikliği yaptığını söyledi.
“AK Parti hizmet adamlarını kovmaya başladı”

AK Parti’nin 2013’e kadar iyi hizmetler yaptığını belirten partinin Ünye eski belediye başkanlarından Ahmet Arpacıoğlu; “Ama ondan sonra hizmet adamlarını kesmeye, boğmaya ve kovmaya başladılar.” dedi.

Ünye’nin AK Partili eski belediye başkanlarından Ahmet Arpacıoğlu İYİ Parti’ye katılmasının ardından eski partisini eleştirmeye başladı.

Ahmet Arpacıoğlu Oney Flash FM’deki Haftanın Yorumu programında konuyla ilgili olarak şöyle dedi:

“AK Parti 2013, 2014 yılına kadar memlekete iyi hizmetler etti. Etmediğini söylemek nankörlük olur. Ama ondan sonra bu hizmet adamlarını kesmeye, boğmaya ve kovmaya başladılar. Eyüp Fatsa bölgesine hizmet etmiş bir milletvekilimizdir. Örnek verirsek, eski Milletvekili Eyüp Fatsa iyi bir teşkilatçı, iyi bir siyaset adamıdır. Bugün gelinen noktada AK Parti’de yaşanan yanlışları bir bir dile getiren birisi. Ama AK Parti’ye sen yanlış yapıyorsun, bu yanlışlarını düzelt diyen hiç kimse AK Parti’de kalamamıştır. İnşallah Eyüp Fatsa kalır.”

-“Böyle düşündüğüm için hizmet yapabildim…” - 

Ülkücü hareketten Anavatan Partisine, oradan AK Parti’ye, son olarak da İYİ Parti’ye geçen Ahmet Arpacıoğlu, bu değişimin hizmet adına yapılan tercihler olduğunu söyleyerek, şu açıklamayı yaptı:

“Siyasi partiler insanlara hizmet etmek için siyasi vasıtadır. Anavatan Partisi bu memlekete hizmet etmiştir. Bende o dönemde hizmete katkı sağlamaya çalışan arkadaşınızım. Ben daha sonra AK Parti’de siyasete devam ettim ve Ünye’ye de çok önemli hizmetler yaptım. Ünye’nin 50 yıllık su meselesini çözdüm. Arıtma tesisleri Ünye denizini kirlilikten kurtardım. Toptancı halini yaptım. Dolayısıyla ben siyasi partileri bir hizmet aracı olarak görüyorum. Ancak bu hizmet aracını da kullanırken idealimizden düşüncenizden, duygunuzdan bir şey kaybetmeyeceksiniz.

-“Esas dava memlekete hizmettir” -

AK Parti’de eskiden ‘dava adamı’ olmaktan bahsedilirdi. Dava adamı dedikleri adamlar benden sonra bir yerlere geldi. Onlara göre ‘dava adamı’ olan adamlar maalesef sürelerini tamamlayamadılar. Demek ki esas dava memlekete hizmettir. Felsefe şudur, halka hizmet, hakka hizmettir. Atatürk’ün de ifadesinde de yer bulduğu gibi, vatanını seven bu millete en çok hizmet edendir. Bu millete hizmet eden, halka hizmet eden hakka hizmet eder gibi hizmet ederse siyasi partiler birer araçtır. Öz kaybolmadan bu işi yapmalıdır. Asıl olan vatandır, bayraktır, millettir.”

 Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 1.391 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : “AK, Parti, hizmet, adamlarını, kovmaya, başladı”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler