HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
22 Ekim 2021 Cuma Saat: 09:14

İYİ Parti ile ilişkilerim eskiye dayanıyor

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’ye katılan AK Partili Ünye’nin eski belediye başkanlarından Ahmet Arpacı, İYİ parti ile ilişkilerinin eskiye dayandığını söyledi.
İYİ Parti ile ilişkilerim eskiye dayanıyor

Ahmet Arpacı, İYİ Parti’nin kuruluşundan sonra kendisine Ünye İlçe Başkanlığı teklifi yapıldığını, bunun o sırada kamuoyuna yansımadığını belirtti.

Ünye eski belediye başkanlarından Ahmet Arpacıoğlu, Oney Flaş FM’de Hafta’nın Yorumu programında yeni katıldığı İYİ Parti ile ilişkilerinin bu partinin kuruluşuna kadar geriye dayandığını söyledi.

AK Parti’den 2019 yılında istifa ettim

Ahmet Arpacıoğlu konuyla ilgili konuşmasında şunları söyledi, “AK Parti’de 10 yıl Belediye Başkanlığı yaptım. Tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. AK Parti’de bilindiği üzere 2014 yılında aday olmadım. O dönemden sonra hiç siyasi eylem ve faaliyete katılmadım. Kendi işlerimle ilgilendim ve 2019 yılında sayın İdris Naim Şahin’in Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olması hasebiyle de AK Parti’den istifa ettim. Ondan sonra hiçbir siyasi parti çalışmalarına katılmadım.

İYİ Parti’de çok iyi dostlarımız bulunuyor

Ancak burada bir ayrıntıyı ifade etmek isterim. İYİ Parti kuruluşunda çok önemli dostlarımız bulunuyor. Orada çok değerli arkadaşlarımız var. Memleketin menfaati ve geleceği için mücadele etmiş, mücadele etmeye devam eden büyüklerimiz de var. Onlarla gönül birlikteliğimiz 1980 öncesine dayanmakta. Bizim bağımız onlarla hiç kopmamıştı. Dolayısıyla bu partinin kuruluşundan itibaren arkadaşlarımız bana ‘gel bize ilçe başkanı ol’ demişlerdi. Esas itibari ile bizim ilişkimiz kamuoyuna çok yansımamıştı. Ama ilişkimiz böylesine eskiye dayanıyor.

Bana uygun parti İYİ Parti…

Gelinen son noktada benimde fikrime, gönlüme en uygun yapı İYİ Parti’de olduğunu gördüm. Benim dünya görüşüm, fikrim, yapıma uygun en iyi parti, İYİ Parti. Bu memlekete hizmet edebilecek kadronun bulunduğu parti İYİ Parti olduğunu gördüm. Katılma kararını böyle verdim.”

 Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 510 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : İYİ, Parti, ile, ilişkilerim, eskiye, dayanıyor

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler