HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
28 Ekim 2021 Perşembe Saat: 10:53

AK Partili başkanlar Akkuş’ta toplandı

AK PARTİ Ekim ayı İlçe Başkanları toplantısı Akkuş İlçesinde İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında yapıldı. Toplantıya 19 İlçe Başkanı, İl Yürütme kurulu üyeleri, İl Başkan Yardımcıları katıldı.
AK Partili başkanlar Akkuş’ta toplandı

Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Halit Tomakin, “Son günlerde Türkiye’nin olağanüstü durumla karşı karşıya kaldığını hatırlatarak, dış güçlerin ekonomi üzerinden, ya da içişlerimize müdahale ederek Tükiye’yi köşeye sıkıştırmak için öyle bir güruh toplanmış ki , bu güruh ellerinden geleni yapıyorlar. İşin acı tarafının ise dışarıdakilerin içerideki dostları, işbirlikçileri, sağcı, solcu, muhafazakar, HDP‘si aralarında daha önce Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık yapmışlar bile birbirine benzemez ittifakının paydaşları ellerini ovuşturarak, diğer taraftan da timsah gözyaşları dökerek, bıyık altından  Cumhurbaşkanımıza akıl vermeye kalkıyorlardı, ne oldu? Cumhurbaşkanımızın siyasi dehası, diplomasi başarısı ile öyle bir ters köşe oldular ki akılları şaştı. Utandılar mı? Hayır..! Yüzleri kızardı mı? Hayır..!” diyerek, muhalefete tepkisini dile getirdi.

 

Ekonomik sıkıntılar da atlatılacak…

Başkan Tomakin şöyle devam etti, Türkiye Allah cc.izni Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği sayesinde yaşanan ekonomik sıkıntıları da kısa sürede atlatacaktır. Türkiye özellikle AK Parti hükümetleri döneminde aldığı bu önlemlerle pandeminin yarattığı küresel kriz ortamına rağmen hem yurt içinde üreticisini koruyarak mal ve hizmet üretimini artırmış hem de sermaye katkısı, altyapı, enerji, eğitim ve kredi desteği gibi teşvik unsurları ile yabancı yatırımcıları ülkeye çekmeyi başarmıştır. Söz konusu gelişmeler ülkenin böylesine zorlu bir dönemde bile üstün başarı ortaya koyduğunu kanıtlamaktadır.

 

Tomakin teşkilatlara seslendi.

Bizim burada toplanmamızın asıl amacı Teşkilatlarımızın durumu, Türkiye’de olağan üstü olaylar olurken, her seferinde dostları ile birlikte şimdi gidecek, şimdi işi bitti diye, AK Parti’yi, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın elini Ordu Teşkilatları olarak saflarımızı daha da sıklaştırarak, nasıl güçlendiririz derdine düşeceğiz. Bu dert bizi, gündüzünü dinlenmeden, gecesini kendine örtü eylemeden yollara düşürecek, yine Cumhurbaşkanımızın her zaman bize direktifleri olan gidilmedik mahalle, ulaşılmadık ev, sıkılmadık el bırakmayacak, kutlu davamızı, milletimize yaptığımız hizmetlerimizi anlatacağız. Şimdi bugünden tezi yok her zaman olduğu gibi yeniden yollara düşme vaktidir.”

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 278 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : AK, Partili, başkanlar, Akkuş’ta, toplandı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler