HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
6 Kasım 2021 Cumartesi Saat: 10:46

Adıgüzel 1., Enginyurt 2. oldu!

Ordu’da CHP Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, meclis çalışmaları ile birinci sırayı alırken, DP Milletvekili Cemal Enginyurt da ikinci sırada yer aldı.
Adıgüzel 1., Enginyurt 2. oldu!

Üçüncü sırada Metin Gündoğdu, dördüncü sırada Seyit Torun yer alıyor. Beşinci sırada Şenel Yediyıldız, 6. sırada ise Ergün Taşçı yer aldı.

TBMM’deki performanslarına göre milletvekillerinin başarı karnesi belirlendi. Ordu’da CHP Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, meclis çalışmaları ile birinci sırayı alırken, DP Milletvekili Cemal Enginyurt da ikinci sırada yer aldı.

TBMM Başkanlığı il il milletvekillerinin meclis çalışma performansını açıkladı. CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, konuşma, araştırma önergesi, kanun teklifi, soru önergesi ile diğer 5 milletvekilinin iki katı performans göstererek ilin en başarılı ve çalışkan milletvekili oldu. Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel, son bir yılda; 88 genel kurul, 36 komisyon konuşması, 7 araştırma önergesi, 12 kanun teklifi ve 296 soru önergesi ile toplamda 439 çalışma gerçekleştirdi ve ilk sırada yer aldı.
Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise performansa dayalı başarı sıralamasında 103 çalışma ile ikinci sırada yer alıyor. Enginyurt; genel kurulda 85, komisyonda ise 11 konuşma yaparken, 3 araştırma önergesi ile 4 kanun teklifinde de imzası bulunuyor.

Üçüncü sırada; 21 genel kurul, 18 komisyon konuşması ile AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, dördüncü sırada da 9 genel kurul, 4 komisyon konuşması, 1 araştırma önergesi ve 22 soru önergesi veren CHP Genel Başkan Yardımcısı, Ordu Milletvekili Seyit Torun yer alıyor.

Beşinci sıradaki Ak Parti Milletvekili Şenel Yediyıldız’ın 2 genel konuşması ise 6 komisyon konuşması, son sıradaki AK Parti Milletvekili Ergün Taşçı’nın ise sadece 1 genel kurul konuşması bulunuyor.

ORDU OLAY

Bu haber toplam 344 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Adıgüzel, 1., Enginyurt, 2., oldu!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler