HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
12 Kasım 2021 Cuma Saat: 15:13

DEVA Genel Başkan Yardımcısı Kavaf Ünye’de…

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selma Aliye Kavaf Ünye’ye geldi.
DEVA Genel Başkan Yardımcısı Kavaf Ünye’de…

Kurucular Kurulu Üyesi Hüseyin Nalbantoğlu ile Ünye’ye gelen Kavaf, “Vatandaşımız neredeyse onların aralarına katılıyoruz.” dedi.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selma Aliye Kavaf, Kurucular Kurulu üyesi Hüseyin Nalbantoğlu ve Kadircan Köşkdere Ünye’ye geldi. 12 Kasım sabah saat 09:00 da partinin Ünye İlçe Teşkilatını ziyaret eden Kavaf ve Kökşkere ve Nalbantoğlu’nu burada Ordu İl Başkanı Ercan Öktenay ve tüm ilçe bankanları ile Ünye  İlçe Başkanı İrfan Tosun ve ilçe yöneticileri karşıladı.

Tosun: Ziyaretin kitap kampanyası sırasında yapılması güzel oldu

Ziyarette konuşan Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun; “Damla damla başladık, çiğ gibi gidiyoruz diye düşünüyorum. İnşallah güzel olacak. Bu vesileyle Ünye’de bir kitap kampanyası başlatmıştık.  “İster Getir İster Götür”  diye ücretsiz bir kitap kampanyası. Sayın Başkanımızın da bu kampanyamız sırasında ziyareti güzel bir tesadüf oldu.” dedi.

Kurucular Kurulu Üyesi Hüseyin Nalbantoğlu da konuşmasında selamlamada bulunarak ziyaret güzergahı bilgisi verdi.

Kavaf: Vatandaşımız neredeyse oradayız

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selma Aliye Kavaf yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “

“Dün akşam Ordu’ya geldik. Ben, Kurucular Kurulu Üyemiz Hüseyin Nalbantoğlu ve Kurucular Kurulu Üyemiz Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Kadircan Köşdere programımıza Samsun’dan başladık. Samsun, Ordu, Giresun, ben ekstra Trabzon’u da ziyaret edeceğim. 1,5 yıl önce kurulduk Deva Partisi olarak. Kurulduğumuz gün Türkiye’de ilk pandemi vakası açıklandı. Bu şartlarda bizde teşkilatlarımızı daha çok zoom üzerinden bize başvuran, bizimle birlikte olmak, bizimle gönül birliği, yol arkadaşlığı yapmak isteyenlerle görüşmeler yaptık. Pandemi şartlarının kalkmasıyla ile birlikte hem teşkilatlarımızla yüz yüze tanışma,  hem de partimizin kurumsal kimliğini vatandaşlarımıza anlatmak, partimizi vatandaşlarımızla bir araya getirmek için bu teşkilat programlarımızı gerçekleştiriyoruz. Teşkilat binalarımız bizim evimiz. Gittiğimiz yerlerde esnaf ziyaretlerinde bulunuyoruz. Pazar yerlerini ziyaret ediyoruz. Vatandaşımız neredeyse onların aralarına katılıyoruz. Kendimizi tanıtıyoruz Genel Başkanımızın selamını iletiyoruz.” 

İlçe Teşkilatı ziyareti sonrası Selma Aliye Kavaf, Hüseyin Nalbantoğlu, İlçe Başkanı İrfan Tosun ve parti ilçe yöneticileri birlikte esnaf ziyaretinde bulundular.

Kavaf ve Nalbantoğlu son olarak Cumhuriyet Meydanında, DEVA Ünye İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “İster Getir İster Götür” kitap standını ziyareti sonra Ünye’den ayrıldılar.

Ünye KENT Haber


Bu haber toplam 268 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : DEVA, Genel, Başkan, Yardımcısı, Kavaf, Ünye’de…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler