HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
10 Aralık 2021 Cuma Saat: 08:30

Büyükşehir hizmetlerinden memnunuz

Büyükşehir’in Ünye’deki hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “İlişkilerimiz ve işlerimiz güzel gidiyor ve uyum içerisindeyiz. Bunun da bereketini görüyoruz.” dedi.
Büyükşehir hizmetlerinden memnunuz

Başkan Hüseyin Tavlı; “Geçmiş dönemde Altınordu ve Fatsa sıcak asfalt ve park çalışmaları noktasında bizden biraz fazlaydılar. Ama bugün gelinen noktaya baktığımızda Ünye’de de hizmetler yoğunlaştı.” ifadelerinde bulundu.

Ünye Limanında yürütülen büyütme çalışmalarına işaret eden Başkan Tavlı, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın yüreğini ortaya koyarak Ünye Limanı’nınb hayata geçmesi noktasında yaptığı çalışmalar başlı başına Ünye için çok önemlidir.” şeklinde konuştu.

Gazeteci Ali Öztürk’ün Oney Flash FM’deki Kentin Sesi programına katılan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Büyükşehir Belediyesinin Ünye’deki hizmetlerinden memnun olduklarını söyledi.

Başkan Hüseyin tavlı konuyla ilgili olarak; “Geldiğimiz noktada Ünye’de yapılan işleri yok saymak, görmemek doğru olmaz. İşlerimiz gayet güzel gidiyor ve uyum içerisinde gidiyoruz. Bunun da bereketini görüyoruz. Geçmiş dönemde Altınordu ve Fatsa’da sıcak asfalt ve park çalışmaları bizden biraz fazlaydı. Ama bugün gelinen noktaya baktığımızda şehrimizin her noktasında büyükşehir ile birlikte ilçe belediyesinin de çalışma içerisinde olduğunu görmek mümkün.

Başkanımız Liman’da yüreğini ortaya koydu

Büyükşehir Belediye Başkanımızın yüreğini ortaya koyarak Ünye Limanı hayata geçmesi noktasında yaptığı çalışmalar başlı başına Ünye için çok önemlidir. İlçelerde yapılan hizmetleri oraların ihtiyaçları kapsamında değerlendirmek gerekir. Altınordu’da 9 kavşak yapıldıysa oraya o kadar gerektiği için Ünye’ye 2 kavşak yapıldıysa burada da o kadar gerektiği için yapıldı. Bizim talep doğrultumuzda sizlerin de istekleriniz doğrultusunda başka konu olunca onlar da yapılıyor. Yani yapılan işler üzerinden değil ilçenin sorunları ihtiyaçların çözümü noktasında neler yapıldığına bakmak daha doğru olur. Hemşerilerimizin yaşadığı şehirde daha konforlu ve huzurlu yaşamaları için, sorunların çözüme kavuşması ile alakalı yüreğimizi ortaya koyduğumuzu bilmelerini isterim.

Triatlon yerine farklı bir çalışma…

Ünye’de başlatılan sonrasında Altınordu’da devam eden triatlon yarışlarının yerine  farklı konseptle bir çalışma olduğunda onu Ünye’de yürütebileceklerini ifade ediyorlar. Sosyal projeler çerçevesinde baktığınızda Ünye’de büyükşehrimizin de katkılarıyla Kano Yarışlarının yapıldığı aynı zamanda Off Road Yarışlarının da düzenlendiği ki ilgilerin de çok güzel olduğu, Yunus Emre şehri olan Ünye’de Yunus Emre Etkinlikleri noktasında yerelde ilçe belediyesinin ve Büyükşehir Belediyesinin ciddi katkılarıyla birlikte bu tür organizasyonların yapıldığını paylaşmak isterim. Ayrıca Kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımızın bir  üzüntüsünü ifade etmek isterim: Yunus Emre ile ilgili on beşin üzerinde hocalarımızın katıldığı seminerler ve sempozyumlar düzenlendi. Maalesef katılım çok düşük seviyedeydi. Eğer şehir tarafından yaptığınız bir şey sahiplenilmiyorsa o zaman düşünüyorsunuz, demek ki ben yanlış bir şey yaptım. Niye, çünkü biz şehrin dinamiklerinden gelen paraları harcayarak bu işleri yapıyoruz. Biz ne isteriz doğru işler ve talep gören işler yapmak isteriz.”

 Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 369 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Büyükşehir, hizmetlerinden, memnunuz

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler