HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
20 Ocak 2022 Perşembe Saat: 11:53

Ünye için Ankara temasları…

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Ankara’da bir dizi ziyaret ve görüşme yaptı.
Ünye için Ankara temasları…

3 gün süren ziyaret ve temasların ardından ilçeye dönen Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye’de devam eden yatırımların takibi amacıyla Ankara’ya gittiklerini ve görüşmelerin faydalı geçtiğini söyledi.

 

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan hafta içinde gittikleri Ankara’da Ünye’de devam eden çalışmalarla ilgili bir dizi ziyaret ve görüşme gerçekleştirdi

 

İlçe dönüşünde bir açıklama yapan Belediye Başkanı Tavlı, “İlçemiz son dönemde birçok yatırım kazandı. 40 yıldır konuşulan Organize Sanayi Bölgesi gerçekleşti ve altyapı inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Bizler de Sayın Kaymakamımız ve Sayın ilçe başkanımızla devam eden yatırımlar ve yapılacak olan yeni yatırımların takibi için Ankara’ya gittik. Ziyaretlerimiz olumlu geçti” dedi.

-İlk ziyaret Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na-

 Ankara’da, temaslarına Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile başladıklarını ifade eden Başkan Tavlı, “Başkentte ilk olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan’ı ve Daire Başkanı Metin Demirtürk’ü, ziyaret ederek Organize Sanayi Bölgemizdeki yatırımlar ve planlamalar ile ilgili görüşmelerde bulunduk” diye konuştu.

-İkinci Ziyaret Kültür ve Turizm Bakanlığı'na-

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ardından Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan'ı, ziyaret ettiklerini belirten Başkan Tavlı, “Sayın Bakan Yardımcımızla Kültür Sarayımızın yapım süreci ve ilçemizdeki diğer yatırımlar ile ilgili görüşmelerde bulunduk. Kendileri sürecin işlediğini ve hiçbir sorun olmadığını ifade etti" dedi.

-AK Parti Genel Merkezi’ne ziyaret-

Ankara’da AK Parti Genel Merkezi'ni de ziyaret ettiklerini belirten Başkan Hüseyin Tavlı, genel merkez ziyaretlerinde AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin yoğun programına rağmen kendilerini kabul ettiğini ifade ederek, “Kıymetli siyasi büyüğümüze nazik kabulleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

-Özhaseki; “Güzel ilçemizde yapılan projeleri görüştük”-

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve İlçe Başkanı Kenan Selim Argan’ın ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi: “Ordu Ünye Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı ve İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan ile bir araya gelerek güzel ilçemizde yapılan projeleri görüştük. Rabbim çalışmalarında kolaylıklar versin.”

Ünye heyeti, Ankara’da son olarak Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Orhan Cüni'yi ziyaret ederek ilçeye döndüler.

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 258 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ünye, için, Ankara, temasları…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler