HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
22 Ocak 2022 Cumartesi Saat: 11:54

Saadet Partisi İlçe Divan Toplantısı yapıldı

Saadet Partisi Ünye Teşkilatının İlçe Divan Toplantısı Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Ümit Çebi ile Saadet Partisi Ordu İl Başkanı Avukat Erkan Temiz’in katılımıyla yapıldı.
Saadet Partisi İlçe Divan Toplantısı yapıldı

Saadet Partisi Ünye Teşkilatının İlçe Divan Toplantısı yapıldı. 21 Ocak 2022 Cuma akşamı Ünye İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen İlçe Divan Toplantısı, Saadet Partisi Araklı Belediye eski Başkanı ve Genel İdare Kurulu üyesi Ümit Çebi, Saadet Partisi Ordu İl Başkanı Avukat Erkan Temiz ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

-“Türkiye’nin bir girdap içerisinde olduğunu bir batağa saplandığını ifade ettik”-

Saadet Partisi Araklı Belediye eski Başkanı ve Genel İdare Kurulu üyesi Ümit Çebi, divan toplantısına ilişkin gazetemiz Ünye Kent muhabirine şu açıklamaları yaptı; “Dün akşam Saadet Partisi Ünye İlçe Teşkilatımızın ilçe Divan toplantısı vardı. Bu toplantıda Türkiye’nin ekonomik, siyasal ve sosyal olarak yaşadığı sıkıntıları dile getirdik. Türkiye’nin bir girdap içerisinde olduğunu bir batağa saplandığını ifade ettik. Bu işin düzelmesi için mutlaka ve mutlaka Türkiye’de kokuşmuş düzenin kaldırılarak yerine adil ve hakka dayalı düzenin kurulmasını ifade ettik. Milli Görüşün olmazsa olmaz olduğunu, Milli Görüş mecliste olmadığı müddetçe milletin meclisi olamayacağını ifade ettik.”

-“Milli Görüş milletin üzerine ekonomik modeli kuran bir anlayış”-

Çebi sözlerine şöyle devam etti; “Ülkemiz 20 yıl önce dünyada kendine yeten yedi tane ülkeden biri iken şimdi maalesef etini, budunu, buğdayını dışarıdan alan bir ülke haline geldiğini, son olarak ta Rusya’dan buğday aldığımızı söyledik. 230 milyar dolarla Türkiye’yi almışlardı. Türkiye şuanda 650-700 milyar dolar bir borç batağına girdiğine dikkat çektik. Avrupa’dan borç para alamadığımız için Çin’in kapısına giderek Çin’in kanlı ve kirli parasını aldığımızı bundan dolayı soydaş ve din kardeşimiz olan Uygur Türklerine yapılan soykırımı karşısında sessiz kaldığımızı ifade ettik.

-“Sayın Cumhurbaşkanımızın gerilim üzerinden siyaset yaptığını ve oy kazandığını söyledik”-

Türkiye’nin ekonomik yönden çok perişan olduğunu, sosyal yönden çok gergin olduğunu ve bu ülkede acilen bu gerginliğin bitirilmesi gerektiğini maalesef bu gerginliği de Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığını ve sürdürdüğünü, bir gerilim üzerinden siyaset yaptığını ve oy kazandığını söyledik. Milli Görüşün lideri Temel Karamollaoğlu beyin bu gerginliği düşürmek için Cumhur ve Millet İttifakı’ndaki bütün partilerle görüşme yaptığını ve hepsine bu ülkede huzur ve barış için görevi olduğunu yani şuanda siyasi partiler içerisinde gerek Cumhur İttifakı gerek Millet İttifakı’nın bütün partilerle bir tek görüşen Saadet Partisi’nin bilge başkanı Temel Karamollaoğlu olduğunu ifade ettik. Son olarak ta şunu söyledik. Türkiye’de maddi ve manevi kalkınmak isteniyorsa işsiz gençlerin iş imkânına, Türkiye’deki çalışanların ekonomik rahatlığına, çiftçinin ve işçinin mahsulünün hakkı olan bedelinin alınması isteniyorsa mutlaka Saadet Partisi meclise güçlü bir şekilde girmesi gerektiğini ifade ettik, ediyoruz.”  

Ünye KENT Haber / Ömer GÜNEY       

Bu haber toplam 311 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Saadet, Partisi, İlçe, Divan, Toplantısı, yapıldı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler