HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
12 Kasım 2018 Pazartesi Saat: 18:37

Fatsa, “Ordu beni, ben Ordu’yu tanıyorum”

AK Parti Ordu eski Milletvekili ve eski Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylık başvurusunu yaptığı konuşmada, “Ordu beni, ben Ordu’yu tanıyorum.” dedi.
Fatsa, “Ordu beni, ben Ordu’yu tanıyorum”

AK Parti Ordu eski Milletvekili ve eski Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylık başvurusunu yaparak, “Küskünlüklere sebebiyet verecek eylem ve söylemlerden uzak durarak bir demokrasi şölenine bu süreci çevirmek en büyük arzumuz, en büyük sevdamızdır. Bu nedenle Ordu beni, ben Ordu’yu tanıyorum.” dedi.

AK Parti Ordu eski Milletvekili ve eski Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yaptı.

AK Parti Ordu İl Başkanlığı’nda aday adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Fatsa, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

-“Küskünlüklere sebebiyet verecek eylem ve söylemlerden uzak durmalıyız”-

Küskünlüklere sebebiyet verecek olaylardan uzak durulması gerektiğini ifade eden Fatsa, “Yaşadığımız süre bir olmamızı beraber olmamızı  iri olmamızı siyasi görüşlerimiz farklılıklarımız inançlarımız tercihlerimiz ne olursa olsun birlikte olmamızı beraber olmamızı gerektiriyor. Temennim odur ki bu seçim buna bir çimento olsun, harç olsun, tüm siyasi partileri tebrik ediyorum. Bütün siyasi partilerin aday adaylarını tebrik ediyorum. Temennim odur ki bir demokrasi şöleni içerisinde seviyeyi düşürmeden itiraf kaybına uğramadan toplumda ayrışmalara, kıygınlıklara, küskünlüklere sebebiyet verecek eylem ve söylemlerden uzak durarak bir demokrasi şölenine bu süreci çevirmek en büyük arzumuz en büyük sevdamızdır. Bu nedenle Ordu beni, ben Ordu’yu tanıyorum.” dedi.

-“Tek sevdamız Ordu sevdası, Türkiye sevdası”-

2014 seçimlerindeki çıtanın daha da yükseltilmesi için gayret edilmesi gerektiğini belirten Fatsa, şöyle konuştu:

“2014 seçimlerinde ortaya koymuş olduğumuz 20 de 20 performansını yeniden sağlayarak Ordu`da AK Parti’nin tercih ve destek çıtasını en yükseğe çıkarmaktır. Bunun altında kalacak her sonuç başarısızlıktır. Gayretimiz mücadelemiz bunun için olacaktır. Ordulu hemşerilerimizin beklemiş olduğu hizmetleri Ordu`ya getirme noktasında tüm aday adayı arkadaşlarımızla hep beraber olacağız hep bir olacağız asla AK Parti’nin kurumsal çatısı altından ayrılmayacağız uzaklaşmayacağız. Kardeşlerimizle 2001 de başlamış olduğumuz yolculuğa asla halel getirecek bir tavrın bir davranışın bir düşüncenin bir eylemin bir söylemin içerisinde olmayacağız çünkü bizi sahip olacağımız makam ve mevkiler talep ettiğiniz makam ve mevkiler kardeş yapmadılar biz Türkiye sevdalısıyla Ordu sevdasıyla ülke sevdasıyla bir liderin etrafında toplandık aynı istikamete bakan aynı heyecanı duyan kardeşler topluluğuyuz.”

-“Tüm Orduluların başkanıyım”-

 Sadece Ordu’da yaşayanların değil, Ordu dışında yaşayanlarında başkanı olacağını vurgulayan Fatsa, “Ordu`da 750 bin Ordulu kardeşimiz var, unutmayın ki Ordu 750 binden ibaret değildir. Niye? Çünkü bir 750 bin de Ordu’nun dışında vardır. Biz bu yolculuğa, bu yürüyüşe sadece Ordu`da yaşayan hemşerilerimizle beraber değil, Ordu’nun dışında yaşayan ve yüreği Ordu diye çarpan, Ordu sevgisiyle sıla hasreti çeken diğer 750 bin kardeşimizle beraber çıkıyoruz.” diye konuştu.

-Ünal ve Türkmen “Biz de varız” dediler-

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı için AK Parti Ordu eski Milletvekili Fatih Han Ünal ve Orduspor eski Başkanı Nedim Türkmen’de AK Parti ordu il binasında müracaatlarını yaparak, yarışta “Biz de varız” dediler.

Ünal, "Ordu'yu tek akılla değil ortak akılla yöneteceğiz." derken, Türkmen ise Orduspor’u Süper Lig’e çıkarma sözü verdi. 

Bu haber toplam 847 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Fatsa, “Ordu, beni, ben, Ordu’yu, tanıyorum”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler