HABER ARAMA
  • DOLAR6,0840
  • EURO6,8257
  • ALTIN251,3154
  • BIST 10086.072
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
27 Mayıs 2019 Pazartesi
Fındık Fiyatı


16 TL - 16,50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
12 Mart 2019 Salı Saat: 14:51

“Çaybaşı’nda İsmet, Ordu’da İdris…”

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, İlküvez’deki açık hava mitinginde; “Bundan sonra inşallah Çaybaşı’nda İsmet, Ordu’da İdris birlikte el ele çok güzel hizmetler verecek” dedi.
“Çaybaşı’nda İsmet, Ordu’da İdris…”

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, İlküvez’deki açık hava mitinginde  kendisine gösterilen desteğe teşekkür ederek; “Bundan sonra inşallah Çaybaşı’nda İsmet, Ordu’da İdris birlikte el ele çok güzel hizmetler verecek” dedi.

 

Saadet Partisi  Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, Çaybaşı ilçesine bağlı İlküvez Mahallesi’nde düzenlenen açık hava mitingine katıldı. Katılımın yoğun, coşkunun büyük olduğu gözlenen mitingde konuşan Şahin, “Bizim bu bölgeye geçmişte neler yaptığımızı, nelerin yapılmasına yardımcı olduğumuzu söylemeye benim edebim müsaade etmez. Onları siz biliyorsunuz.  Burada İlküvez Belediye Başkanı iken sizinle düşüp sizinle kalkan, sizinle ağlayıp sizinle gülen, sizden biri olduğunu unutmayan, daha sonra ilçe belediye başkanı olan sizin çocuğunuz, sizin kardeşiniz belediye başkanınız İsmet Yanık daha iyisini biliyor. Bundan sonra inşallah Çaybaşı’nda İsmet, Ordu’da İdris ile beraber daha çok işler yapacağız” ifadelerinde bulundu.

Sorunları çözmenin kararlılığında olduklarını kaydeden Şahin, “Sizin için rahatsızlık konusu olan ya da ihtiyaç konusu olan ne varsa, belediye başkanımızla beraber, biz birlikte inşallah çözeceğiz. Biz bunun kararlılığındayız. Biz çalışırken, çaba gösterirken bir takım ilkelerle, karakterle, bilgiyle, tecrübeyle iş yapamaya alışmış, 40 yılımızı bu anlayışla geride bırakmış bir yönetici olarak yolumuza devam edeceğiz. Hayat bizi hırçınlaştırmaz.  Hayat bizi kavgaya götürmez. Biz zaman geçtikçe, geride yılları bıraktıkça sizler gibi olgunlaşarak, ahlakımızı geliştirerek, tecrübemizi arttırarak, yeni dönemde Hz. Mevlana’nın dediği gibi yeni işler, yeni sözler ifade etmek durumundayız. Onu yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

 “Tasarruf ve israftan kaçınma bizim en önemli ilkelerimiz olacak” diyen Şahin, şöyle konuştu: “Savurganlığı önleyerek, rant anlayışına, yolsuzluğa geçit vermeyerek sağlayacağımız tasarruflarla İlküvez’den Mesudiye’nin Üçyol’una kadar, Kabadüz’den Salman’a kadar bu coğrafyada inşallah yeni köprüler, yeni yollar, yeni sular, yeni salonlar inşa edeceğiz. Üç yıl sonra değişen bir Çaybaşı, beş yıl sonra çok değişmiş bir Çaybaşı ve Ordu fotoğrafıyla hem hemşerilerimiz hem de Ordu’yu ziyaret edecek olan yerli ve yabancı misafirlerimiz inşallah karşılaşacaktır.”

İlküvez’in turizm atılımlarını destekliyoruz

Şahin, konuşmasını şöyle tamamladı: “İlküvez’imiz bizim turizm ili Ordu hedefimiz doğrultusunda bundan seneler önce projelerini yapmaya, yatırımlarını gerçekleştirmeye gayret eden bir beldemiz. Bu yol da bizim aynı istikametimizde. Bundan sonra daha hızlı bir şekilde ilerleyeceğiz. Yabancı misafirlerimiz de üç sene sonra, beş sene sonra yazın yaylada, kışın karlı manzaralarda aramızda olacak. Beş sene sonra Ordu’da bizim dışımızda başkaları da daha fazla olacak, başka ülkelerden misafirlerimiz olacak. Hem dünya ile buluşan bir Ordu, hem de ekonomisini ve kültürünü zenginleştiren bir Ordu inşallah birlikte gerçekleşecek. Bugüne göre görüntüsü, gücü artmış bir Ordu, bir Çaybaşı, bir İlküvez bizim hedefimizdir.” 

Bu haber toplam 742 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler