HABER ARAMA
  • DOLAR6,0929
  • EURO6,8548
  • ALTIN251,7262
  • BIST 10086.072
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
27 Mayıs 2019 Pazartesi
Fındık Fiyatı


16 TL - 16,50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
13 Mart 2019 Çarşamba Saat: 12:09

“Karşımıza değil, yanımıza alacağız”

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, Ünye Kent Konseyi’nde yaptığı konuşmada, Kent Konseyinin şehre değer kattığını ifade ederek, “Ünyelileri karşımıza değil, yanımıza alacağız.” dedi.
“Karşımıza değil, yanımıza alacağız”

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, Ünye Kent Konseyi’ni ziyareti sırasında, hep beraber hareket edip, ortak aklı devreye koyacak, hizmetlerde Ünyelileri karşımıza değil, yanımıza alacağız.” dedi.

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Ünye Kent Konseyi’nde yaptığı konuşmada, Kent Konseyinin şehre değer kattığını ifade ederek, “Yapacağımız hizmetlerde hep beraber hareket edeceğiz. Ortak aklı devreye koyup, hizmetlerde Ünyelileri karşımıza değil, yanımıza alacağız.” dedi.

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, seçim çalışmaları kapsamında, Ünye Kent Konseyini ziyaret etti. Ziyarette birlikte yönetim ve ortak akıl vurgusu yapan Tavlı, sivil toplum kuruluşlarının çok önemli görev üstlendiğini ve şehre değer kattığını söyledi. Hizmetlerin Ünye’nin bütününün görüşünün alınarak yapılacağının altını çizen Tavlı, birlikte yapılan hizmetlerle gönül belediyeciliğinin gereklerini de yerine getirmiş olacaklarını söyledi.

Belediyemizin her zaman yanında olduk

Ünye Kent Konseyi Başkanı Adnan Sobi, ziyarette yaptığı konuşmada,  kentinin tabanından tavanına kadar bütün sorunlarıyla ilgili çalışmaları masaya yatırdıklarını ifade ederek, “Çözüm noktalarında belediyemizin her zaman yanında olduk. Belediyemizin kuruluş ve yönetim anlayışı da şehrine hizmet etmektir. Bizde bu hizmetin bir parçası olduk, olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Ortak akılla yürütülen çalışmalara daha verimli olmaktadır

Ünye’de yapılacak olan hizmetlerde vatandaşlarla birlikte hareket edeceklerini belirten Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, yapılacak olan çalışmalarda Ünyelileri karşılarına değil, yanlarına alacaklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Bizim yeni dönemde birinci önceliğimiz ortak akıl ve birlikte yönetmedir. Her görüşe, her fikre açık olduğumuz samimiyetle söylemek istiyorum. Biz yaptık oldu mantığı artık olmayacak. Ünye’yle bir bütün olarak hareket edeceğiz. Birlikte hareket ederek hem sorunları birlikte çözeceğiz, hem de gönüllere gireceğiz. Ortak akılla çalışmanın hem bereketi var, hem de katkı sunan herkes sorunu sahiplenmekte. Bizim gönül belediyeciliğinden kastımız; şehrin kendi arzu ettiği, şehrin huzur bulmak istediği projelerde hep birlikte çalışmaktır. Hizmet ederken kimseyi karşımıza almayacağız, tam aksine herkesi yanımıza alıp sorunları öyle çözeceğiz.”

Bu haber toplam 290 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler