HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
22 Eylül 2019 Pazar
Fındık Fiyatı


14.00 TL - 14.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
6 Haziran 2019 Perşembe Saat: 21:41

Karadenizliler oldum olası AK Parti'ye oy veriyor

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, AK Parti İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği Hemşeri Buluşmasına katıldı.
Karadenizliler oldum olası AK Parti'ye oy veriyor

Bayramlaşmak ve İstanbul'dan bayram yapmak üzere memleketine gelen hemşerileriyle buluşmak üzere Ordu'ya gelen AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul seçiminin önemine dikkat çekerek destek istedi.

AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı'nın Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği Hemşeri Buluşmasına katıldı.

Programın açılış konuşmasında AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, “İstanbul seçimleri önemli. Benim bir oyumun ne önemi var demeyin. Her sandıkta 1 tane oyun savunmasını yapmış olsaydık sonuç bu olmayacaktı. Onun için herkes bulunduğu mecrada elinden ne geliyorsa yapsın” dedi.

Ordu'da çok güzel şeyler oluyor

Programın selamlaşma konuşmasında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Biz Belediyeciliği 1994 yılında bir ekol olarak Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte başlattık. Ordu’da çok güzel şeyler oluyor. İnşallah Türkiye’de de çok güzel şeyler olacak. Bu İstanbul’a da yansıyacak” diye konuştu.

İstanbul seçimi keyfe keder yenilenmiyor

Programda; "Bugün güzel bir program icra ediyoruz. Hem bayramlaşmak, hem de bayram tatili dolayısıyla İstanbul’dan memleketimize gelmiş olan hemşerilerimizle İstanbul seçimleri üzerinde halleşmek, dertleşmek için buradayız." sözleriyle konuşmasına başlayan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş; 23 Haziranda yapılacak İstanbu Belediye Başkanlığı seçiminin bir seçim olmanın çok ötesine gittiğine dikkat çekerek şöyle konuştu; "İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri keyfe keder bir gelişme olarak yenilenmedi. Seçim sandıklarında yapılan usulsüzlükler, yolsuzluklar, bir takım alicengiz oyunları, bir takım alevera daleveralar dolayısıyla yenilenmek durumunda kaldı.

Amerika'da olunca demokrasi bizde olunca...

İstanbul seçimlerine yaptıkları itirazı ve seçimin yenilenmesini anlamak istemeyenlere Amerika örneğini veren Kurtulmuş; "Amerika Birleşik Devletleri’nde 7 Cumhurbaşkanlığı seçiminde oylar yeniden sayıldı, Amerika’da oylar yeniden sayıldığında demokrasi, Türkiye’de yeniden sayıldığında demokrasi dışı bir şey. Böyle bir şey olur mu? Kaldı ki İstanbul’da sadece oyarın yüzde 10’u sayıldı, aradaki fark 28 binden 13 bine düştü.

CHP'liler niye itiraz etmedi

Bir tane CHPli şunu söyledi mi? Ya siz oy farkını da nasıl oldu da 15 bin oy farkı azaldı? Biz bu farklara itiraz ediyoruz diyen bir tane CHP’li oldu mu? Çünkü onlar da gördüler. Yeniden sayılınca hangi hokkabazlıkların yapıldığını, hangi ali cengiz oyunların olduğunu da onlar da görmüş oldular. Eğer sandıkların tamamı ya da en azından önemli bir  kısmı sayılsa bu 13 bin fark da kalmayacak, AK Parti lehine fark değişecek.

Almadığımız bir tek oyda gözümüz yok

Almadığımız bir tek oyda gözümüz yoktur, ama aldığımız her hangi bir oya da birisinin göz koymasına da asla müsaade etmeyiz, asla buna izin vermeyiz. Seçimler yenileniyor. İnşallah İstanbul halkımız en güzel cevabı sandıklarda verecek ve inşallah sandıklardan Binali Yıldırım İstanbul Büyükşehri Belediye Başkanı olarak çıkacaktır.

-Bu bir şehir efsanesidir -

Diyorlar ki; CHP’nin adayına İmamoğlu’na İstanbul’da Karadenizliler kitlesel olarak büyük oranda oy verdi. Bu tam bir şehir efsanesidir. Karadeniz insanı merttir, Karadeniz insanı vatanseverdir, Karadeniz insanı bayrak vatan deyince, ezan, Allah, peygamber deyince akan sular durur. Karadeniz insanı HDP ile PKK ile yan yana duranlara asla prim vermez. Karadeniz şehitler ve gaziler bölgesidir. Karadeniz oldum olası AK Parti’ye en yüksek derecede oy veren, bu  son seçimde de en yüksek oyu veren bölgemizdir. Hele hele Ordu her seçimde AK Parti’nin Tayyip Erdoğan’ın yanında durmuştur, bundan sonra da durmaya devam edecektir.

Program AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Partililer, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti. 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 421 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler