HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
5 Temmuz 2020 Pazar
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
24 Ağustos 2019 Cumartesi Saat: 12:55

Enver Yılmaz'ın bürokratları ordan oraya...

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Kurucu Başkanı Enver Yılmaz döneminde görevlendirilen üst bürokratların görev yerleri Hilmi Güler'in Başkanlığı döneminde ordan oraya değiştiriliyor. 30 Mart yerel seçimleri ile Ordu Büyükş
Enver Yılmaz'ın bürokratları ordan oraya...

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde değişim sürüyor. Mehmet Hilmi Güler’le birlikte üst kademe de büyük değişikliklerin yaşandığı Büyükşehir Belediyesi’nde yeni atamalar geldi. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter olarak görev yapan Bülent Civelek, kadrosu Genel Sekreter Yardımcısı olmasına rağmen hiçbir gerekçe gösterilmeden görevden alındı ve mühendis olarak Fen İşleri Dairesi Başkanlığına atandı. Aradan iki ay geçmeden bu defa, Akkuş'a yeni kurulan İlçe Hizmetleri Biriminde görevlendirildi.

Daire başkanları da gönderildi...          

Enver Yılmaz döneminde Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Üstün Bol, bu görevinden alınmış ve mühendis olarak Fen İşleri dairesine atanmıştı. Ancak iki ay geçmeden ve hiçbir gerekçe gösterilmeden  Mesudiye'ye İlçe Hizmetleri birimine atandı.

Üstün Bol ile birlikte eski İnsan Kaynakları Daire Başkanı Taşkın Yurdakul da Mesudiye ilçesine İlçe Hizmetleri birimine atandı.

Eski Fen İşleri Daire Başkanı Murat Günaydın, Hilmi Güler tarafından görevden alındıktan sonra münhal müdürlük kadrosuna atanmıştı. Günaydın buradan alınarak Korgan İlçesine İlçe Hizmetleri Birimine ataması yapıldı.

Enver Yılmaz'ın bir dönem Özel Kalem Müdürlüğünü de yürüten Daire Başkanı Derya Cantürk de görevden alınıp uzman olarak Yazı İşleri ve Kararlar Dairesine atandı. Oradan Toplu Taşıma Dairesi'nde görevlendirildi. Tekrar Yazı İşlerine döndürüldü, ardından da Ünye İlçesine İtfaiye Daire Başkanlığına ataması yapıldı.

Atamaların devam edeceği, görev yerlerinin değiştirilmesiyle ilgili olarak önümüzdeki günlerde geniş bir atamanın yapılacağı bildiriliyor.

Bu haber toplam 986 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Enver, Yılmaz'ın, bürokratları, ordan, oraya...

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler