HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
20 Şubat 2020 Perşembe
Fındık Fiyatı


19.50 TL - 20.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
28 Eylül 2019 Cumartesi Saat: 13:02

Enginyurt, "Rapor olsa ne olur, olmasa olur?"

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt; "Bütün vatan hainlerine eşit bir şekilde muamele edilmeli ve bedeli ödetilmelidir. 15 Temmuz darbe raporu Mecliste olsa ne olur olmasa ne olur?" dedi.
Enginyurt, "Rapor olsa ne olur, olmasa olur?"

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, FETÖ'ye destek veren, siyasi, ekonomik destek verenlerin hepsi vatan haini olduğunu belirterek; "Bütün vatan hainlerine eşit bir şekilde muamele edilmeli ve yaptıklarının bedeli ödetilmelidir. 15 Temmuz darbe raporu Mecliste olsa ne olur olmasa ne olur?" dedi.

FETÖ ile mücadelenin son günlerde yıpratılmaya çalışıldığını ifade ederek, "Özellikle Adalet Bakanı üzerinden bir tezgah kurulduğuna işaret etti.

Rapor olsa ne olur, olmasa ne olur?

Gazetecilerin FETÖ'nün 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu raporunun TBMM Başkanlığına sunulduğu ve ortadan kaybolduğuna yönelik iddiaları anımsatması üzerine Cemal Enginyurt, şunları söyledi; "15 Temmuz raporu yazılmış, kaybolmuş hiç önemli değil. 15 Temmuz darbesini yapan, bundan sorumlu olan FETÖ'ye destek veren, siyasi, ekonomik destek verenlerin hepsi vatan hainidir. Bütün vatan hainlerine eşit bir şekilde muamele edilmeli ve yaptıklarının bedeli ödetilmelidir. 15 Temmuz darbe raporu Mecliste olsa ne olur olmasa ne olur?

Mücadele yıpratılmaya çalışılıyor

Bütün mesele FETÖ'ye karşı samimi bir mücadeledir. Son günlerde bu mücadelenin yıpratılmaya çalışıldığını düşünüyorum. Özellikle Adalet Bakanı üzerinden bir tezgah kuruluyor. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, FETÖ mücadelesinde en samimi, en dik duruşu gösterenlerden bir bakanımızdır. Özellikle Adalet Bakanlığı, HSK ve yargıda FETÖ ile mücadele noktasında büyük başarılar gösterilmiştir. Keşke Adalet Bakanlığında FETÖ ile yapılan mücadele diğer bakanlıklarda da gerçekleşmiş olsa."

Bu haber toplam 508 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Enginyurt, "Rapor, olsa, ne, olur, olmasa, olur?"

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler