HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
3 Ağustos 2020 Pazartesi
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
13 Şubat 2020 Perşembe Saat: 18:29

Botanik Park’ın hesabı sorulsun

Karimex Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, Botanik Park arazisinin devleti zarara uğratanlardan hesap sorulduktan sonra Ceren Özdemir Gençlik Parkı yapılması gerektiğini söyledi.
Botanik Park’ın hesabı sorulsun

Botanik Park o günün rakamlarına göre 10 milyon dolar harcanarak yapıldığını hatırlatan Karimex Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak,  “Maliyetler sorgulanmadı. Gelecekte halkın sosyal, ruhsal, dinlencesine hizmet edecek bu alan Ordulularca kabul görmüştü. Ben yaptım oldu mantığı bu sefer doğru bir iş yapmıştı. Ancak ben yaptım oldu mantığı bu seferde yapılanı yıkıp başka bir şey yapmaya karar verdi. Anlamadan sormadan bunca eleştiri ve karşı duruş varken, uygulamalarının çok kötü olduğu bilindiği halde, botanik park alanı şehir hastanesi yapılması kararı alındı. Hastanenin bu alana yapılmasını hızlandırmak için botanik parkını tarumar ettiler, harabeye çevirdiler.

 Hesap veren olmayacak mı?

“Botanik Park adeta şu anda mera görünümünde. 10 milyon dolar yani 60 milyon(altmış triliyon) çöp oldu.” diyen Albayrak, “Bir Allah’ın kulu da bu harcanan paranın ne olduğunu bunu çöp yapanlardan hesap sormayı akıl erdiremiyor mu. Sivil toplum örgütleri, belediye meclis üyeleri, siyasi parti başkanları iktidar muhalefet ordu için harcanan bu paraları çöp yapanlardan hesap sorulmayacak mı? Üstümüzde adeta bir ölü toprağı var. Devlet parasını çarçur edenlere bir ceza yok mu? Bazen düşünüyoruz cevap bulamıyoruz. Madem şehir hastanesi yapılmayacaktı (ta başından beri karşıydım) neden pat küt yıktınız? Niye son güne kadar beklemediniz? Oranın yıkım kararını verenler bugün hicap duymuyorlar mı? Mahcubiyetleri yok mu? Hata ettik deyip kendileriyle yüzleşiyorlar mı? Tüyü bitmemiş yetimlerin paralarını çarçur ettikleri için onları Allah affetsin.” şeklinde konuştu.

Ordu Olay

Bu haber toplam 364 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Botanik, Park’ın, hesabı, sorulsun

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler