HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
7 Nisan 2020 Salı
Fındık Fiyatı


19.50 TL - 20.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
26 Mart 2020 Perşembe Saat: 20:54

Hatipoğlu yeniden Fen İşleri Başkanı

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası göreve gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'in döneminde 12 Eylül tarihinde Fen İşleri Daire Başkanlığı görevinden alınan Abdulkadir Hatipoğlu, görevine geri döndü.
Hatipoğlu yeniden Fen İşleri Başkanı

Ordu Büyükşehir Belediyesi eski Ulaştırma ve eski Fen İşleri Daire Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler tarafından yeniden Fen İleri Daire Başkanı olarak atandı.

Ünyelilerin görevden alınmaları dikkat çekmişti!

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası göreve gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler döneminde 2019 yılı eylül ayında daire başkanları arasında yapılan değişiklikte Ünyelilerin görevden alınmaları dikkat çekmişti.

Ünyeli olan OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkan'ın ardından Fen İşleri Daire Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu'nun aynı anda görevden alınması sonrası Ünyeliler, "Büyükşehir'deki Ünyelilere operasyon düzenleniyor. Bunun bir açıklaması olmalı. Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'den bu konuda bir açıklama bekliyoruz" değerlendirmelerinde bulunmuşlardı.

Liyakati, bilgisi ve uygulama kabiliyeti yüksek bir bürokrat

Abdülkadir Hatipoğlu; 2014 yılından itibaren Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Dairesi Başkanlık görevini yürütmüş, 31 Mart seçimi sonrası bu görevinden Fen İşleri Daire Başkanlığına kaydırılmıştı. Hatipoğlu, 2019 Eylül ayında bu görevinden de alınmıştı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi üst bürokrasisinde liyakati, bilgisi ve uygulama kabiliyeti yüksek bir bürokrat olarak takdir toplayan Abdulkadir Hatipoğlu‘nun görevlerinden alınarak pasif duruma getirilmesi sonrası tekrar Fen İşleri Daire Başkanlığına atanması Ordulular tarafından memnuniyetle karşılandı.

Ulaştırma Daire Başkanlığı da Fen İşlerine bağlandı

Ordu Büyükşehir Belediyesinde iki ayrı daire başkanlığı olarak hizmet veren Ulaştırma ve Fen İşleri Başkanlığı daha önce birleştirilerek Fen İşleri daire Başkanlığı olarak yeniden yapılandırılmıştı.

Abdulkadir Hatipoğlu böylelikle geçmişte ayrı ayrı Daire Başkanlığı yaptığı iki daireye birden Başkanlık yapacak.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 832 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Hatipoğlu, yeniden, Fen, İşleri, Başkanı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler