HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
28 Mayıs 2020 Perşembe
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
23 Mayıs 2020 Cumartesi Saat: 14:21

Camilerdeki tesbihler çekilemeyecek!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında cemaatle namaz kılınmasına ara verilen camilerde ibadetin yeniden başlaması sonrası buralardaki teşbih, rahle, seccade, vb. malzemeler kullanılamayacak.
Camilerdeki tesbihler çekilemeyecek!

İçişleri Bakanlığı, "Cami ve Mescitlerde Cemaatle İbadet Edilmesi" hakkında 81 İl Valiliğine 19 maddelik genelge gönderdi. Genelgeye göre; cami ve mescitlerde cemaatle birlikte yalnızca öğle, ikindi ve cuma namazları kılınacak. Cuma Namazları Cami içerisinde kılınamayacak. Cemaatle namaz kılacak herkesin maske kullanması zorunlu olacak. Camilerdeki teşbih, rahle, seccade, ayakkabılık, oturma eşyaları kullanılamayacak.

 

Bu haber toplam 147 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Camilerdeki, teşbihler, çekilemeyecek!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler