HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
12 Temmuz 2020 Pazar
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
2 Haziran 2020 Salı Saat: 20:24

Büyükşehir’den yeni yatırımlar yolda…

OBB’nin Ünye’de yeni yatırımları olacağını ifade eden Başkan Vekili Adem Atik, “Sayın Başkanımız Ünye ile alakalı projelerin sözleşmelerini imzaladı.” dedi.
Büyükşehir’den yeni yatırımlar yolda…

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye’de yeni yatırımları olacağını ifade eden Başkan Vekili Adem Atik, “Sayın Başkanımız Ünye ile alakalı projelerin sözleşmelerini imzaladı. Önümüzdeki günlerde Ünye halkını müjde olarak kendisi bilgilendirecektir” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye’de başlattığı yatırımlara yenilerinin ekleneceği ifade edildi. Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye’de yeni yatırımları olacağını ifade eden Başkan Vekili Adem Atik, “Sayın Başkanımız Ünye ile alakalı projelerin sözleşmelerini imzaladı. Önümüzdeki günlerde Ünye halkını müjde olarak kendisi bilgilendirecektir” dedi.

Çalışmaları yerinde denetledi

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye’deki çalışmalarını yerinde görmek üzere Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp ve Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman ile alan çalışması yapan Atik öncelikle Ünye merkez Büyükcami Caddesi, 20 Temmuz Caddesi ve Cengiz Topel Caddesindeki alt yapı ve asfalt çalışmalarını denetledi.

Pelitliyatak’a geçti

Atik ve beraberindeki Genel Sekreter Coşkun Alp, Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Abdülkadir Hatipoğlu ile birlikte Pelitliyatak’a geçerek devam eden asfalt çalışmaları yerinde incelediler.

Ünye’nin çok önemli bir sorunu kökünden çözülüyor

Yapılan çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Başkan Vekili Atik, açıklamasında “Bu gün Ünye’deki çalışmaları yerinde incelemek için sahadayız. Ünye Büyükcami bölgesinde yaşanan alt yapı sorununu çözmek, sel ve su taşkınlarını önlemek ve bölgedeki caddeleri sıcak asfalt yapmak üzere başlattığımız çalışmada sona yaklaştık. Son 250 metrelik alanın da alt yapısını bitirdikten sonra Büyük Cami bölgesindeki  problemi kökünden çözmüş olacağız.

Yeni yatırımlar sırada…

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye’de önümüzdeki günlerde yeni yatırımları olacağını belirten Başkan Vekili Adem Atik, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler Ünye ile alakalı projelerin sözleşmelerini imzaladı. Önümüzdeki günlerde gelerek, burada yapılacak yeni yatırım ve hizmetlerin müjdesini Ünyelilere bizzat kendisi verecekler” diyerek Büyükşehir’in Ünye’deki çalışmalarına devam edeceğinin işaretini verdi.

 Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 272 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler