HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
11 Haziran 2020 Perşembe Saat: 12:31

Vali Yavuz veda mesajı yayınladı

Ordu Valiliği’nden Kocaeli Valiliğine atanan Vali Seddar Yavuz yeni görev yerine gitmeden Ordululara bir veda mesajı yayınladı.
Vali Yavuz veda mesajı yayınladı

9 Haziranda yayınlanan Valiler kararnamesi ile Kocaeli Valiliği’ne atanan Vali Seddar Yavuz yeni görev yeri için ayrılmadan önce Ordululara veda mesajı yayınladı.

Vali yavuz mesajında şunları söyledi;

Kimsesizlerin kimi olmaya çalıştım

“Erişilebilir bir valilik yapacağıma ve “Kimsesizlerin Kimi” olacağıma dair vermiş olduğumuz taahhüde sadakatle bağlı kalıp, uyguladığımı sosyal projelerle devletin sadece kudretten ibaret olmadığını, aynı zamanda şefkati de kapsadığını uygulamalarımızla göstermenin gayreti içinde oldum.Karanlık gecelerde çaresiz bir insanın derdini kendi derdimiz gibi hissetmeye ve çözmeye çalıştık.
Ordu’dan ayrılmak kolay olmayacak

Eşsiz doğal güzelliğinin yanında nezaketin ve zarafetin şehri olan ve himmetinde bulunmaktan her zaman onur duyduğum bu şehirden ayrılmak elbette kolay olmayacak.Bu şehre gönlümüzü verdik. Sizlerle sevindik ve sizlerle üzüldük. Acılarımız acımız, sevinçleriniz sevinçlerimiz, mutluluklarınız mutluluğumuz oldu.
31 yıllık meslek hayatı boyunca görev yaptığım tüm ilçe ve illeri kendi doğduğum ilçe ve il olarak gördüm. Görevden ayrıldıktan sonra Uşaklı, Muşlu ve şimdide Ordulu olmaya devam edeceğim.

İmkanları en iyi şekilde kullanmaya çalıştım

Valilik gibi görev ve sorumluluğu ağır bir emaneti taşırken, her görevi mükemmel yapmanın zorluluğunu takdirleriniz sunuyorum.
Naçizane bana göre bir insanın sorumluluğu aklı, yetenekleri ve imkânlarıyla sınırlıdır. Samimiyetle aklımı, yeteneklerimi ve imkanlarımı en iyi şekilde kullanmaya çalıştım. Hizmet ve yatırımların gerçekleşmesinde ortak akıl, birlikte yönetim ve istişare anlayışını hakim kılma gayreti içerisinde olduk.

Herkese teşekkürlerimi sunuyorum

Çalışmalarımızda bizlere destek veren milletvekillerimize, kaymakam ve vali yardımcılarına, belediye başkanlarımıza, ildeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine, muhtarlarımıza, meslek ve STK temsilcilerine, basın mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Kapımız sizlere sonuna kadar açık

Ordu’dan ayrılırken gönlümüzün ve kapımızın sizlere sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim. Sevinçlerinizle mutlu olacak, üzüntülerinizle kederleneceğim. Ülkemiz sanayisinin kalbi olan Kocali’de de aynı anlayış ve fedakârlıkla çalışarak, ulaşılamayan bir kişi bile bırakmamak hedefine emin adımlarla yürümeye devam edeceğim. Bu duygularla Ordulu kardeşlerimden helallik istiyorum. Kalın sağlıcakla….

Bu haber toplam 511 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Vali, Yavuz, veda, mesajı, yayınladı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler