HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
27 Eylül 2020 Pazar
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
6 Ağustos 2020 Perşembe Saat: 19:45

Oda ve borsalardan Cumhurbaşkanına teşekkür

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Ticaret Borsası, Ordu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği fındık fiyatı nedeniyle Cumhurbaşkanına teşekkür etti.
Oda ve borsalardan Cumhurbaşkanına teşekkür

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Ticaret Borsası, Ordu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğiteşekkür mesajındaşunları söyledi; “2020 fındık mahsulü hasadının başladığı şu günlerde, hasat öncesinde ürünün taban fiyatını açıklayan Sayın Cumhurbaşkanımıza üreticilerimiz başta olmak üzere tüm sektör adına bir kez daha teşekkür ediyoruz.

İlimizdeki meslek örgütleri olarak, ticari hayatımızda fındığın ne manaya geldiğini çok iyi bilmekteyiz. İlimizin ve bölgemizin en önemli sorunlarından bir tanesi, ekonomik hayatına yön veren, şekil veren, likiditesi yüksek bu ürünün fiyat belirsizliğidir. Özellikle son iki sezondur, Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından üretici bahçeye girmeden taban fiyat açıklanmakta,  açıklanan fiyat sayesinde üreticilerimizin ve piyasanın rahatlaması sağlanmıştır.

Türkiye, fındık üretiminde ve ticaretinde liderliğini sürdürmektedir ve sürdürecektir. Üreticilerimizin ürününün devlet garantisi altında kıymetlendirilmesi, fındığın üretim miktarı ve kalitesinde iyileşme olarak ortaya çıkacaktır. Türkiye, ürettiği fındığın tamamını iç ve dış pazarlarda satabilmekte ve daha fazlasını da rahatlıkla satabilecek yeterlilikte ve güçtedir. Daha çok üretip, değerinde satıp daha çok kazanmalıyız.” 

Bu haber toplam 196 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Oda, ve, borsalardan, Cumhurbaşkanına, teşekkür

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler