HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
17 Nisan 2021 Cumartesi
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
22 Ekim 2020 Perşembe Saat: 20:11

Mali Müşavirlerden sağlıkçılara teşekkür

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, Ordu Tabipler Odası Başkanlığına seçilen Dr. Ali Coşkun’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Mali Müşavirlerden sağlıkçılara teşekkür

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, Ordu Tabipler Odası Başkanlığına seçilen Dr. Ali Coşkun’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette, koronavirüs sürecinde sağlıkçıların fedakarlığına dikkat çeken Bahadır Baş teşekkürlerini ifade etti, ayrıca sağlıkçıları hedef alan saldırıları kınadı.

Temmuz Ayında yapılan genel kurul ile Ordu Tabipler Odası Başkanlığına seçilen Dr. Ali Coşkun ve Yönetim Kurulunu; Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, Oda Sekreteri M. Ender Sönmez ve Oda Yönetim Kurulu Üyesi Tuğba Kılıç tarafından ziyaret edildi.

Sağlıkçılara teşekkür

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş ziyarette; “Ordu Tabipler Odası Başkanı Dr. Ali Coşkun ve Yönetim Kuruluna görevlerinde başarılar diliyorum. Koronavirüs salgını ile mücadelede bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de en ön safta yer alan ve büyük bir özveri ile mücadele eden çaba harcayan, gecesini gündüzüne katan ütün doktorlarımıza şahsınızda teşekkür ediyoruz. Çok defa üzülerek okuduğumuz tabiplerimize yapılan saldırıları kınıyoruz. Bunu yapanlara en ağır yaptırımların uygulanmasını istiyoruz.” dedi

Çoklu oda sistemi odaları siyasallaştırır

Ordu Tabipler Odası Başkanı Dr. Ali Coşkun; “Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş ve Yönetim Kuruluna yaptıkları bu nazik ziyaretler ve meslektaşlarım için ifade ettikleri güzel dileklerden dolayı teşekkür ediyorum. Çoklu meslek odaları konusunda bizim görüşümüz de; çoklu meslek örgütü girişiminin sorunlar için bir çözüm olamayacağını düşünüyoruz. Çoklu meslek örgütü girişimi, çok sayıda oda kurulması ve dolayısıyla odaların siyasallaşmasının önünü açacaktır. Bugün yaşadığımız sorunun devamına yol açacaktır. Odalar arası rekabet hekim haklarının savunulması açısından hekimlerin zaman ve enerjisini tüketecektir. Bugün Türk Hekimleri olarak inanıyoruz ki meslek odamızın, her zamankinden daha çok, tüm hekimlerimizin desteğine, Tıbbiyelilere, Tıbbiyeli Hikmet’lere ihtiyacı vardır. TTB’ye sahip çıkmak için bütün meslektaşlarımızı Tıbbiyeli Hikmet ruhuyla davranmaya davet ediyoruz. Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odamızın Başkanı ve Yönetim Kuruluna nazik ziyaretleri için tekrar teşekkür ediyorum.” dedi. 

Ünye KENT Haber / Bülten

Bu haber toplam 189 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler