HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
8 Mart 2021 Pazartesi
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
14 Ocak 2021 Perşembe Saat: 16:21

Tekkirazlılar, yolun yapılmasını istiyor

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye ilçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu’nun Tekkiraz ziyaretinde esnaf ve vatandaşlar Ünye Akkuş Niksar Yolu’nun yapılmasını istedi.
Tekkirazlılar, yolun yapılmasını istiyor

Bölünmüş yol olarak projelendirilen yeni yolun yapımına karşı olmadıklarını belirten Tekkirazlılar, bu yolun çalışmaları devam ederken mevcut yolda da iyileştirme yapılmasını talep ediyor.

“Bu koltuklara oturmaya gelmedik. Vatandaşlarımızın, halkımızın derdini dinlemeye, onların sıkıntılarıyla beraber onlara eşlik etmeye geldik” diyerek görevine başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

Öncesinde Ünye şehir merkezinde ziyaretlerine başlayan Hacıimamoğlu bu sefer ziyaretlerini Tekkiraz Mahallesinde devam ettirdi.

Mahallede yaşayan vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinleyen Hacıimamoğlu, bu sorunları bir bir not alarak giderilmesi için gerekli kurum ve yetkili mercilerle görüşme yapacağını söyledi.

Bölünmüş yola karşı değiliz, ama mevcut yolda da iyileştirme yapılsın

Tekkiraz ziyaretinde birçok vatandaş ve esnaf, Ünye Akkuş Niksar yolunun yapılması için Hacıimamoğlu’dan destek istedi. Yeni yapılacak bölünmüş yola karşı olmadıkların ifade eden mahalle sakinleri, bu yolun yanı sıra mevcut yolda da iyileştirmeler yapılmasını istediler.

İnternet altyapısı için destek

Tekkiraz Mahalle sakinleri ayrıca mahalledeki internet altyapısının çok zayıf olduğunu, çocuklarının EBA üzerinden derslere katılım sağlamada büyük sıkıntılar yaşadıklarını  ifade ederek bu sorunun giderilmesi için Hacıimamoğlu’ndan destek istediler.

Hacıimamoğlu: Destek olma sözü verdik

MHP Ünye ilçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu burada yapığıaçıklamada, “MHP Ünye İlçe Teşkilatı olarak Tekkiraz mahallemizi ziyaret edip vatandaşları ve mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyelim istedik. Büyükşehir yasası ile Tekkiraz beldemiz bir mahalle haline geldi. Doğal olarak esnaf ve vatandaşlarımızın sıkıntıları oluyor. Bunların başında yol sıkıntıları, bunun hemen ardından internet sıkıntıları söz konusu. Bizler de kendilerine sorunları yetkili makamlara ulaştırmak için söz verdik. Onlarla hasbıhal ettik. Allah razı olsun hepsinden bizleri çok iyi karşıladılar.” dedi.

Yolun yapılması isteniyor

Tekkiraz Mahallesinde vatandaşların büyük çoğunluğunun Ünye Akkuş Niksar Yolu’nun yapılması olduğunu belirten Hacıimamoğlu, “ MHP Ünye İlçe Teşkilatı olarak gidilmedik yer ve çalınmadık kapı bırakmayacağız. Görev bölgemiz olan her yerde MHP olarak  bulunmaya devam edeceğiz. Tekkiraz Mahallemizdeki vatandaşlarımızın büyük bir çoğunluğu bizlerden talep ve istekleri Akkuş Niksar yolunun başlanıp tamamlanması. Bizler de kendilerine Akkuş Niksar Yolunun yapımı ile ilgili bilgiler verdik. Milletvekillerinin, Bakanlık nezdinde Akkuş Niksar Yolu’nun ivedi bir şekilde başlanıp bitirilmesi noktasında yoğun çaba içinde olunduğunu ifade ettik. Bu çabayı gözle görülecek şekilde sürdürdüklerini söyledik. Bizim de ümidimiz ve isteğimiz bu yolun yapımına ivedilikle başlanıp bitirilmesidir. “ diye konuştu.

Ünye KENT Haber

 

Bu haber toplam 449 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Tekkirazlılar, yolun, yapılmasını, istiyor

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler