HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
15 Mart 2021 Pazartesi Saat: 18:21

İzmir Depremi yardımseverlerine teşekkür…

Ordu Valiliği tarafından, İzmir depreminde belirli bir limitin üzerinde yardımda bulunan iş insanları için hazırlanan Teşekkür Belgeleri Ünye Kaymakamlığı’nda düzenlenen törenle takdim edildi.
İzmir Depremi yardımseverlerine teşekkür…

Ordu Valiliği tarafından, İzmir depreminde belirli bir limitin üstünde yardımda bulunan iş insanları için “Teşekkür Belgesi” hazırlandı. 

Ünye’den yardımda bulunan hayırseverler, belgelerini Ünye Kaymakamlığı’nda düzenlenen törenle aldı. Belgeler, Kaymakam Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı tarafından iş insanlarına verildi.

-“Milletimizin yardımlaşma duygusu ve kadirşinaslığı hep üst seviyede” -

Belediye Başkanı Tavlı, Ünyelilerin yardımlaşma duygusunun üst eviyede olduğunu ifade ederek, “Kadirşinaslığı da aynı şekilde… İzmir depremi esnasındaki gösterdiğiniz bu samimiyetten ve sıcaklıktan, ilgi ve alakanızdan dolayı yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

-“Milletimiz emsali görülmeyen dayanışma örnekleri ortaya koyuyor” -

Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Ünyeliler, Ordulular başta olmak üzere Türk Milleti’nin emsali görülmemiş bir dayanışma örneğini ortaya koyduğunu, kenetlenerek bir birine her türlü ihtiyaç duyduğu katkıyı ve desteği sağladığını ifade ederek, şunları söyledi:

“Son yaşadığımız İzmir deprem afetinde ilçemizde bizleri gururlandıracak bu yardımlaşma ruhuna, kültürümüze uygun şekilde yardım kampanyası düzenlendi. Bu düzenlenen kampanya çerçevesinde de hayırsever vatandaşlarımız az çok demeden yardımlarını esirgemediler. Sayın Valimiz belli meblağın üzerinde yardım eden kurum ve kuruluşlarımıza hem selam ve iyi dileklerini, şükranlarını iletirken aynı zamanda bunu bir Teşekkür Belgesi ile belgelendirmek ve iş insanlarımıza takdim edilmek adına bizlere ilettiler. Bizde Belediye Başkanımızla beraber Sayın Valimiz adına ve kendi adımıza depremzedeler adına şükranlarımızı sunuyoruz. Rabbim ülkemize afetler yaşatmasın. Oradaki depremzede vatandaşlarımızın sıkıntısının bir an önce giderilmesini ki giderildiğini ve büyük mesafe alındığını biliyoruz.”

 Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 597 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler