HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
7 Nisan 2021 Çarşamba Saat: 10:51

İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

Ordu’da sektörel gelişmeler ile yatırımları değerlendirmek, sorunları ve çözüm önerilerini ele almak, kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonu sağlamak amacıyla yapılan İl Koordinasyon Kurulu toplandı.
İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

Sektörel gelişmeler ile yatırımları değerlendirmek, sorunları ve çözüm önerilerini ele almak, kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonu sağlamak amacıyla yapılan İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Pandemi koşullarına uygun olarak Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde  gerçekleştirilen 2021 yılının 2. İl Koordinasyon Kurulu toplantısının başlangıcında bir konuşma yapan Vali Tuncay Sonel, “2021 yılı Mart ayı sonu itibariyle Ordu'da kamu yatırımlarının proje sayısı 261’dir. Bu yatırımların toplam proje bedeli 6 Milyar 727 Milyon TL olup, önceki yıllar harcaması 1 Milyar 746 Milyon, yıl ödeneği 1 Milyar 711 Milyon ve yıl içi harcaması 124 Milyon TL’dir“ diyerek, yatırımlarda projelerin toplam bedeline göre %27,81 oranında nakdi gerçekleşme sağlandığını ifade etti.

 

Vali Sonel, ”Ordu'muza yatırımlar konusunda destek veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, ilgili Bakanlıklarımıza, Bölge Müdürlerimize, İl Müdürlerimize, Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza, İlçe Kaymakamlarımıza, İlçe Belediye Başkanlarımıza, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 182 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : İl, Koordinasyon, Kurulu, Toplandı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler