HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
8 Mayıs 2021 Cumartesi Saat: 17:36

Kızılay’dan Ramazan davullu pide!

Türk Kızılayı Ünye Şubesi Gençlik Kolları, Ünye’nin Çınarlık, Karşıyaka, Bayramca ve İpekyolu mahallelerinde vatandaşlara Ramazan davulu eşliğinde 500 adet sıcak pide dağıtımı yaptı.
Kızılay’dan Ramazan davullu pide!

Kurulduğu günden itibaren sahaya inerek ihtiyaç sahibi vatandaşlar başta olmak üzere birçok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren, veren el ile alan el arasında aracılık yapan Türk Kızılayı Ünye Şubesi Gençlik Kolları, Ünye’nin Çınarlık, Karşıyaka, Bayramca ve İpekyolu mahallelerinde vatandaşlara Ramazan davulu eşliğinde 500 adet sıcak pide dağıtımı yaptı.

Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi bayan öğretmenlerinin kendi aralarında toplayarak oluşturduğu bütçe ile alınan sıcak pideler Türk Kızılayı Ünye Şubesi Gençlik Kolları aracılığı ile vatandaşlara ulaştırıldı.

Nerede mağdur varsa orada olacağız

Türk Kızılayı Ünye Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Hakan Küçük, “Türk Kızılayı Dünya’nın neresinde olursa olsun nerede bir mazlum varsa nerede sel, deprem, yangın gibi doğal afetlerde mağdur insan varsa orada. Bizler de Türk Kızılayı Ünye Şubesi Gençlik Kolları olarak kurulduğumuz günden bu yana ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız başta olmak üzere birçok sosyal sorumluluk ve yardım kampanyası düzenledik. Bundan sonra da ihtiyaç sahiplerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bugün de Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi bayan öğretmenlerimizin kendi aralarında toplayarak oluşturduğu yardımla 500 sıcak pideyi Ramazan davulu eşlinde mahallelerimizde dağıttık. Yardımlarımız ve etkinlerimiz aralıksız devam edecek.”

Bu haber toplam 859 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Kızılay’dan, Ramazan, davullu, pide!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler