HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
3 Nisan 2020 Cuma
Fındık Fiyatı


19.50 TL - 20.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
24 Ağustos 2018 Cuma Saat: 20:02

İYİ Parti bayramlaşmasında gündem fındık oldu

İYİ Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma programına katılan İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Yener Yıldırım, “Fındık tekele teslim edildi.” dedi.
İYİ Parti bayramlaşmasında gündem fındık oldu

İYİ Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nda Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programında gündem fındık oldu.

İYİ Parti Ünye İlçe Başkan Vekili Osman Karagöz, bayramlaşma programının açılış konuşmasında, “Sizleri burada ağırlamaktan son derece memnun olduk.” dedi.

-“Bir önceki seçimden daha bilinçli şekilde çalışarak sonuca gideceğiz”

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Necmettin Şahin, teşkilatları ziyaret ve bayramlaşma için geldiklerini ifade ederek, “Sayın Yener Yıldırım Bey bayram vesilesi ile hem teşkilatlarımızla bayramlaşmak hem de ziyaret etmek amacıyla gelmişlerdir. Birlikte tüm ilçelerimizi geziyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte hem görüş alışverişinde bulunduk hem de görüş ve düşüncelerini dinledik. Bütün yapmak istediğimiz bir önceki seçimden daha bilinçli bir şekilde çalışarak sonuca gitmek.”

-“Bizim davamız Türkiye davasıdır”-

İYİ Parti Ordu 5. Sıra Milletvekili Adayı Şahin Yılmaz, davalarının Türkiye davası olduğunu belirterek, “İYİ Parti Türkiye’nin umududur. Şuanda gözüken İYİ Parti’den başka umut yok. Bu baskıcı ortamın uzun süre devam etme şansı yok. Çünkü ekonomi bunu kaldırmaz. Zaten ekonomik veriler gösteriyor ki artık gemi karaya oturdu. Bu kadar dış borç yükünü Türkiye’nin kaldıramayacağı ortadadır. Buna rağmen halkı sindirmek için olağanüstü yetkilerle donatılmış valiler ve kaymakamlar bunun tek amacı sokaktaki tepkiyi önlemek. Kendi iktidarlarını devam ettirmek. O yüzden biz İYİ Parti olarak bu dava gönül verdik. Bizim davamız Türkiye davasıdır.” diye konuştu.     

-“El birliği ile hep beraber yerel seçimler için çalışmaya başlayacağız”-

İYİ Parti Ordu 2. Sıra Milletvekili Adayı Günay Karaağaç, yerel seçimler için çalışmalara ağırlık vereceklerini ifade ederek, “24 Haziran Genel Seçimlerinde hep beraber yoğun bir seçim atmosferi geçirdik. Seçim sonrası bir takım sebepler ve nedenlerden dolayı ilçe teşkilatlarımızı ziyaretimiz biraz gecikti. Kurban Bayramı vesilesi ile il başkanlığımızın yapmış olduğu program neticesinde biz milletvekili adayları ile birlikte üç günlük program yapıldı. Bu vesile ile ilçe başkanlarımıza ve teşkilatlarımıza seçim sonrası bizlere göstermiş oldukları ilgi alaka ve çalışma temposunda bizlere yardımcı oldukları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ettik. Mart ayında yerel seçimlerimiz başlayacak. Genel merkezimizde bu konuyla ilgili gerekli program ve altyapılar oluşturuldu. El birliği ile hep beraber yerel seçimlere çalışmaya başlayacağız.” dedi.      

-“Bayramlar, Türk Milleti’nin hasretleri giderdiği önemli günlerdir”-

İYİ Parti Ordu 1. Sıra Milletvekili Adayı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Yener Yıldırım, bayramların önemli günler olduğunu belirterek, “Bu bir bayrama ziyaretidir. Bayramlar Türk Milleti’nin hasretleri giderdiği, birlik ve beraberlik mesajları verdiği, milletimizin birliğinin ve dirliğinin sağlandığı önemli günlerdir. Biz de bu bayram vesilesi ile ilçelerimize ziyaretler gerçekleştirerek hem bayramlaştık hem hasbıhal ettik, hem İYİ Parti’nin Ordu’ya bakışını değerlendirdik.” diye konuştu.

-“Yaraların sarılıp sarılmadığını yakından takip edeceğiz”-

Sel felaketi sonrası yaraların sarılıp sarılmadığını yakinen takip edeceklerini ifade eden Yıldırım, “Biliyorsunuz yakın zamanda ilimizde bir doğal afet oldu. Buraya İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ordulu hemşerimiz Müsavat Dervişoğlu ve Trabzon Milletvekilimiz Hüseyin Öztürk gelerek afeti yerinde gördü. Şimdi biz İYİ Parti olarak Ünye ve Ordu’da yaşanan sel felaketinden dolayı yapılan tespitlerin yerine ulaşıp ulaşmadığını, yaraların sarılıp sarılmadığını yakından takip edeceğiz.” dedi.

-“Sayın Genel Başkanımız fındığın 15 lira olması gerektiğini ifade eden ilk liderdi”-

Fındığın bir firmaya teslim dildiğini ve üreticinin mağdur edildiğini ifade eden Yıldırım, “Seçimler boyunca üzerinde durduğumuz konulardan biri fındıktı. Ne olacak bu fındığın hali? Seçim kampanyası fındık ile başladı, fındık ile bitti. Üç tane lider geldi. Fındıkla ilgili söylemelerde bulundu. Sayın Genel Başkanımız Ordu’ya ilk gelen liderdi ve fındığın Ordu Cumhuriyet Meydanı’nda 15 lira olması gerektiğini ifade eden ilk liderdi. Arkasında Sayın Muharrem İnce geldi ve o da fındığın 15 lira olması gerektiğini söyledi. Sayın Cumhurbaşkanımız geldi ve fındıkla ilgili hiçbir kelam etmeden, fındığın akıbetini konuşmadan gitti ve sonuçta bizim Ordu %60 küsur oyla Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bu makama getirdi. Çok ciddi bir oydu. Biz dedik ki bu iktidar sizi kandırıyor. Fındığa fiyat vermeyecek. Maalesef dış firmaya fındık üreticisinin hakkını verdiler. Dolayısıyla tekele teslim edildi. Fındık bir firmaya teslim edildi. Şuanda fındık 11.50-12 lira civarında fiyatta.” dedi.

-“Yerel seçimlerin en sürpriz partisi İYİ Parti olacak”-

Yerel seçimlerde İYİ Parti’nin sürpriz yapacağını belirten Yıldırım, “Bu kadar sorun varken tek adama teslim edilen ülkemizin akıbetini hep birlikte yaşayıp göreceğiz. Önümüzde yerel seçimler var. Bu yerel seçimlerin en sürpriz partisi İYİ Parti’dir. Çünkü iktidar partilerinin kaderini belirleyen ekonomilerdir. Bundan sonraki seçimde iktidarın en büyük alternatifi İYİ Parti’dir. Biz çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm Türkiye de buna şahit olacaktır.” diye konuştu.

Bu haber toplam 570 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : İYİ, Parti, bayramlaşmasında, gündem, fındık, oldu

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler