HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
12 Temmuz 2021 Pazartesi Saat: 15:40

Üye sayımızı 150 bine çıkaracağız

Ordu Büyükşehir Belediyesi Parti Grubu AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin başkanlığında toplandı, toplantıda grup seçimleri yapıldı
Üye sayımızı 150 bine çıkaracağız

Tomakin toplantıda; “AK Parti 12 Milyona yaklaşan üyesi ile dünyanın en büyük sivil toplum hareketidir. Ordu’da 128 bin olan üyemizi yıl sonuna kadar 150 bine çıkaracağız.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Parti Grubu toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında yapıldı. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Yerel Yönetimler Başkanı Talip Şen, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Ordu’da 128 bin olan üye sayımızı yıl sonuna kadar 150 bine çıkaracağız

Toplantıda konuşan İl Başkanı Halit Tomakin, ikici bir üye seferberliği başlattıklarını belirterek, “AK Parti 12 Milyona yaklaşan üyesi ile dünyanın en büyük sivil toplum hareketidir. Ordu’da 128 bin olan üyemizi yıl sonuna kadar 150 bine çıkaracağız. Sokaklarda, caddelerde, mahallelerde adım atmadık yer bırakmayacağız Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere 16 İlçe Belediye Başkanımız ve Meclis Üyelerimizle birlikte pandemi kısıtlamalarına rağmen can hıraş çalışmaya devam etti. Projelerle, hizmetlerle adeta destan yazıyorsunuz. Bunun yanında en önemlisi  gönül belediyeciliğini ilmek, ilmek örüyor,  vatandaşlarımızın gönlüne giriyorsunuz.   Her bir belediye başkanımıza ve meclis üyelerimize  ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Her birimiz vatandaşımızın derdi ile dertlenecek, üzüntüsünü paylaşacak, sevincine ortak olacaksınız, gönüldaşlarımızı üye yapacaksınız” dedi. 

Cumhurbaşkanımız Ordu’ya geliyor

Başkan Tomakin, “Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan  büyük ihtimalle Temmuz ayı içerisinde veya Ağustos ayının ilk haftasında Karadeniz illeri ziyareti olacak. Bu ziyarette  Ordu İli programının da bulunacak. Biz Dünya Lideri Cumhurbaşkanımızı, Genel Başkanımızı  en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklarımıza şimdi den başladık” ifadelerinde bulundu.

Cumhurbaşkanımız Ordu’yu bizden daha iyi biliyor 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler; “Cumhurbaşkanımız Ordu’yu bizden daha iyi biliyor ve Ordu’ya özel değer veriyor.” dedi. 

Büyükşehir Belediyesi Parti Grubu toplantısında konuşan Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Genişletilmiş İl Başkanları toplantısından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşme fırsatı bulduğunu belirterek; “Cumhurbaşkanımız öncelikle Ordulu hemşehrilerine selam ve muhabbetlerini iletmemi istediler. Görüşmemizde fındığı konuştuk. Cumhurbaşkanımız fındığa hakim, ‘Üreticilerimiz endişeye kapılmasın, fındık en iyi şekilde değerini bulacaktır’ diyerek bunu en iyi şekilde gösteriyor. Şunu iyi bilin ki , Cumhurbaşkanımız Ordu’yu bizden daha iyi biliyor ve Ordu’ya özel değer veriyor. Kendilerinin bu ay içinde veya Ağustos’un ilk haftasında Karadeniz ziyareti olacak. Bu kapsamda Ordu’yu da ziyaret etmek istediğini söyledi. Bizde büyük bir coşku ve heyecanla Ordu ilimizde ağırlamaktan onur duyacağımızı zatıallerine ilettik” dedi.  

Güler: Tereciye tere sattık!

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kars’a kaz ihraç etti. Başkan Güler, “Böylelikle tereciye tere sattık.” dedi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler üretimini yaptıkları tekneler için sipariş aldıklarını, ayrıca Kars’a kaz ihraç ettiklerini, ‘Düşünen, Üreten, Yarışan Ordu’ sloganı ile çıktıkları yolda önemli hizmet ve projeleri  hayata geçirdiklerini belirterek; “Bunlardan sadece iki tanesini söyleyeyim, Büyükşehir’in yaptığı teknelere Antalya/Kemer Belediyesinden talip olundu. Tekne siparişi aldık.

Kars’a kaz ihraç ettik…

İkinci olarak Büyükşehir Belediyesi Kaz üretimi projemizde önemli aşamaya geldik. Türkiye’de kazın üretim merkezi sayılan  Kars iline 500 adet kaz ihracı yaptık. Yani biz böylelikle tereciye tere sattık. dedi. Yorulmadan, bıkmadan Ordulu hemşehrilerimiz için  düşünüp üretmeye ve yarışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ünye KENT Haber / Bülten

Bu haber toplam 229 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Üye, sayımızı, 150, bine, çıkaracağız

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler