HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
5 Ağustos 2021 Perşembe Saat: 11:16

Sahil Yolundaki kamelyalar kaldırılacak!

Büyükşehir Belediyesi Ünye Sahil Düzenlemesi ve Yürüyüş Yolu Projesi kapsamında Fevzi Çakmak bölgesine konulan kamelyaların geçici olarak konulduğu belirtildi.
Sahil Yolundaki kamelyalar kaldırılacak!

Büyükşehir Parklar ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı İzzet Gündoğar, “Vatandaşlardan gelen talepler üzerine geçici konulan kamelyalar projeye uygun pergolalar ve kent mobilyaları geldiğinde kaldırılacak.” dedi.

 

Ünye sahil Yolu Düzenlemesi, Bisiklet ve Yürüyüş Yolu çalışmaları kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesi sahilindeki üç terasa konulan kamelyalar Ünye’de tepkiye yol açtı. Kamelyaların kent mobilyası değil de orman içi piknik alanlarında kullanılan mobilyalar olduğuna işaret eden Ünyeliler bunların konuldukları yerlerden kaldırılmasını istedi.

 

Gündoğar: Kamelyalar geçici konuldu, kaldırılacak

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan Büyükşehir Parklar ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı İzzet Gündoğar, bu kamelyaların geçici olarak konulduğunu belirterek şunları söyledi, “Çalışmalar kapsamında istinat yapıları, altyapı ve asfalt çalışmaları ile Fevzi Çakmak plajında 3 adet iniş rampası imalatları tamamlanmıştır. Kent mobilyaları, oturma bankları ve çöp kutuları montajlarına başlanacak olup, oluşturulan 3 adet terasta ahşap pergolalı seyir alanları planlanmaktadır. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda geçici kamelyalar bu alanlara yerleştirilmiştir. Geçici konulan kamelyalar projeye uygun pergolalar ve kent mobilyaları geldiğinde kaldırılacaktır. Peyzaj düzenleme ve yürüyüş yollarının boyama çalışmalarıyla birlikte proje neticelendirilecektir.”

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 455 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Sahil, Yolundaki, kamelyalar, kaldırılacak!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler