HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
3 Eylül 2021 Cuma Saat: 12:51

Kızılay’dan mahallelerde kan bağış kampanyası…

Türk Kızılayı Ünye Şubesi azalan kan stoklarına destek olmak için mahallelerde kan bağışı kampanyası düzenliyor.
Kızılay’dan mahallelerde kan bağış kampanyası…

Türk Kızılayı Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu Atatürk Mahallesi’nde başladıkları kan bağışı kampanyasını Ünye’nin diğer büyük mahallelerinde düzenlemek istediklerini söyledi.

Atatürk Mahallesinde düzenlenen kan bağışı kampanyasında konuşan Türk Kızılayı Ünye Şubesi Başkanı İsmet Küçükoğlu, “Kızılay’ımızın en önemli görevlerinden bir tanesi kan bağışı ki bugünlerde kan stokumuzun azaldığını belirtmiştim. Biz göreve geldiğimizde sadece Cumhuriyet Meydanı’nda olan kan bağışı kampanyamızı artık 15 Temmuz meydanına da taşıdık. Bunun sonunda mahallelere de gitmek istedik. Bu halka yapılan önemli bir hizmet. Çünkü kan kaynağı sadece insan olan ve her insana her an lazım alabilecek bir ürün.” dedi.

Büyük mahallelerde bağışa devam edeceğiz

Ünye’nin diğer büyük mahallelerinde de kan bağışı kampanyası düzenlemek istediklerini ifade eden Küçükoğlu, “Kan bağışı hassas bir konu olduğu için mahallelerimize inmek istedik. Bu kapsamda bugün Atatürk Mahallemizdeyiz. Atatürk Mahallemiz 15 bin nüfusu olan bir mahallemiz. Bunun dışında Ünye’de büyük mahalle olarak Fevzi Çakmak ve Çınarlık Mahallelerimiz var. Bu mahallelerimizde de kan bağışı kampanyası planlamayı düşünüyoruz. Büyük mahallelerimizde bu işi devam ettireceğiz.” diye konuştu.


 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 341 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler