HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
6 Eylül 2021 Pazartesi Saat: 16:43

Eğitim için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alarak yetişmesi için Belediye olarak ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.” dedi.
Eğitim için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız

2021-2022 Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Belediye Meclis Üyeleri Zeynep Yazıcı ve Mehmet Arslan ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Tavlı ve beraberindekiler daha sonra Mehmet Akit Ersoy Ortaokulu’nu ziyaret ederek uzun bir aradan sonra yeniden yüz yüze eğitime başlayan öğretmen, öğrenciler ve onları yalnız bırakmayan velileri ile bir araya geldiler.

Başkan Tavlı ve beraberindekiler, okul bahçesinde öğrenciler ve velileri ile bir süre sohbet ettikten sonra öğretmenleri ziyaret ettiler.

Tokgöz, “Başkanımız, hiçbir isteğimizi geri çevirmedi”

Eğitim Öğretim yılı dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın eğitim konusunda her türlü desteği verdiğini belirterek teşekkür etti. Müdür Tokgöz, “Başkanımızın desteği her zaman yanımızda. İçinde bulunduğumuz Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun bahçesinin düzenlenmesi de dâhil olmak üzere birçok eğitim yuvamızın eksiklikleri konusunda her zaman bizlere yardımcı olmaktadır. Kendisine ve belediye çalışanlarına Milli Eğitim camiası olarak teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Başkan Tavlı, “Çocuklarımızın eğitimi ne gerekiyorsa yapmaya hazırız”

2021-2022 Eğitim Öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise yaptığı konuşmada, “Öncelikle sağlık başta olmak üzere öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı, güzel ve yepyeni bilgilerin aşılandığı bir eğitim dönemi diliyorum. Uzun bir aradan sonra öğretmenlerimiz öğrencileri ile öğrencilerimizde hem öğretmenleri hem de arkadaşları ile yeniden aynı çatı altında buluşma imkânı buldular. Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği Koronavirüs salgını sebebiyle uzun bir sürenin sonunda yeni bir eğitim öğretim yılına başlayan çocuklarımız için okullarımızda gerekli tüm önlemler alındı. Ailelerimiz ve öğretmenlerimizin de gerekli hassasiyeti göstererek, çocuklarımızın ve tüm halkımızın sağlığını korumak amacı ile aşılarını olacaklarına, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet edeceklerine inanıyorum. Kurallara uyulması geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimlerinin aksamasının da önüne geçecektir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alarak yetişmesi için belediye olarak bizlerde ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bu konuda Milli Eğitim Müdürümüzün ve öğretmenlerimizin her zaman yanlarındayız. Yeni eğitim yılının çok iyi bir motivasyonla, sağlıkla ve başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum.” dedi.

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 199 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Eğitim, için, ne, gerekiyorsa, yapmaya, hazırız

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler