HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
9 Eylül 2021 Perşembe Saat: 10:40

İnsanlarımızın mutluluğu için gayret gösteriyoruz

Vatandaşlar mutlu olduğunda kendilerinin de mutlu olduğunu belirten Vali Sonel, "Devletimizin şefkatini, güler yüzünü ve merhametini yöre insanımıza göstermek için uğraşıyoruz." dedi.
İnsanlarımızın mutluluğu için gayret gösteriyoruz

Halk Günü toplantılarını sürdüren Vali Tuncay Sonel, bugün Valilik Toplantı Salonunda  vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Koronavirüs tedbirlerinin gözetilerek gerçekleştirildiği "Halk Günü" Toplantısında vatandaşları tek tek dinleyen Vali Sonel, kendisine iletilen talep, şikâyet ve önerileri not aldı ve çözüm bulmaya çalıştı.

Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen talep ve sorunlarla ilgili kurum müdürlerine de  talimatlar vererek, yardımcı olunmasını  istedi.

Onlar mutlu oldu, biz mutlu olduk

Vali Tuncay Sonel, “Bugün, 120'nin üzerinde vatandaşımızı, muhtarlarımızı, şehit ve gazi ailelerimizi, STK temsilcilerini kabul ederek, onları dinledik. İlettikleri sorun ve sıkıntılarını gidermek, taliplerini yerine getirmek için çözüm ve çare aradık. Kurum müdürlerimizle birlikte dertlerine derman olduk. Gönüllerini aldık. Onlar mutlu oldu, biz mutlu olduk” dedi.

Vali Tuncay Sonel, "Vatandaşlarımıza hizmet için buradayız. Valiliğimizin kapısı herkese açıktır. İmkanlarımız ölçüsünde Ordulu hemşehrilerimizin huzuru, mutluluğu için çalışma arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz” diye konuştu. 

Halk Günü'ne katılan vatandaşlar da, sorunlarını dinlenmesi ve gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla Vali Tuncay Sonel’e teşekkürlerini  sundular.

Vali Tuncay Sonel, Halk Günü toplantısına katılan ailelerin çocuklarını da unutmayarak, yakından ilgilendi ve çocuklara çeşitli hediyeler vererek  onları sevindirdi.

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 197 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler