HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
14 Eylül 2021 Salı Saat: 10:44

Ünye Kent’ten Kaymakam Ayhan Işık’a ‘Hoş geldin’ ziyareti

Ünye Kent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Öztürk, Gazete Yayın Kurulu, köşe yazarları ve çalışanları Ünye’ye atanan ve ilçedeki görevine başlayan Kaymakam Ayhan Işık’a ‘Hoş geldiniz’ ziyaretinde bulundu.
Ünye Kent’ten Kaymakam Ayhan Işık’a ‘Hoş geldin’ ziyareti

Ünye Kent Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, yaklaşık 40 kişilik gazete ailesiyle Kaymakam Ayhan Işık’a ‘Hoş Geldiniz’ ziyaretinde bulundu.

Ünye Kaymakamlığı toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarette İmtiyaz Sahibi Ali Öztürk, Gazete Yayın Kurulu Üyeleri, Köşe Yazarları ve gazete çalışanları tek tek kendilerini tanıttı, hoş geldiniz ifadelerinde bulundu, Kaymakam Ayhan Işık’a Ünye’deki görevinde başarılar diledi.

Tanışmanın ardından Ali Öztürk tarafından Ünye Kent Gazetesi ve Ünye Basını hakkında Kaymakam Işık’a bilgi verildi.

Öztürk şunları söyledi;

Ülke ve toplum menfaatini gözeten bir yayın politikamız var

“Ordu il geneli haberleri yapıyoruz ancak odak noktamız Ünye ve bölgemizdeki İkizce, Çaybaşı, Akkuş ilçelerimiz. Ülke ve toplum menfaatini gözetme noktasında duyarlı bir yayın politikamız bulunmaktadır.

Ünye’de bir günlük, iki haftalık gazete, üç radyo, iki de yayında olmayan televizyonumuz var. Faaliyette 6-7 tane web sitesi, 4 tane internet üzerinden yayın yapan sosyal medya mevcut.

Bu meslekten geçinen, evine bu meslekten ekmek götüren 40 kişiye yakın çalışan var. Bu mesleğe ve aynı zamanda bölgeye katkı sağlayan değerli yazarlarla birlikte bu sayı100’ün üzerine çıkmaktadır.”  

Işık: Bundan sonra irtibat içinde oluruz

Ali Öztürk’ün bilgilendirme konuşmasının ardından Kaymakam Ayhan Işık ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine şöyle devam etti; “Ünye’nin tanıtımı noktasında gösterdiğiniz misyonla birlikte önemli bir görev de yapmış oluyorsunuz. Ben tanıştığımıza memnun oldum. Tabi sizleri bizde ziyaret ederiz. Bundan sonra da iletişim halinde oluruz. Kendi alanlarımızla ilgili, Ünye’yle ilgili bilgi alışverişinde, bilgi alma noktasında irtibat içerisinde oluruz.” dedi.

Kıroğlu: Basın olarak ilişkilerden genel olarak memnunuz

Ziyarette söz alan Ünye Kent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Musa Özgür Kıroğlu, basın olarak mülki ve mahalli idarenin başında bulunan görevli ve yetkililerle ufak tefek istisnalar dışında uyumlu bir işbirliğinin olduğunu, bundan da ziyadesiyle memnun oldukların belirterek, bunun böyle sürmesini temenni ettiklerini ifade etti.

Kıroğlu, Kaymakam Işık’a ayrıca, Ünye’de uzun süredir yaşanan şehir içi trafik sorunu, bundan kaynaklanan şikayetlerle ilgili bilgi verdi.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 214 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler