HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
17 Eylül 2021 Cuma Saat: 14:45

“OSKİ ile İkizce’ye önemli yatırımlar yaptık”

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, OSKİ tarafından 2 yılda yapılan çalışmalarla İkizce ilçesinde içme suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarında önemli yatırımlara imza atıldığını söyledi.
“OSKİ ile İkizce’ye önemli yatırımlar yaptık”

Geride bırakılan 2 yıllık süreçte İkizce ilçesinde önemli yatırımların hayata geçirildiğini söyleyen Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “İlçemize 16,8 km’lik içme suyu hattı ve 3,8 km kanalizasyon hattı tamamlanarak hizmete sunduk” dedi.

 

“İkizce ilçemize yatırımlarımız devam edecek”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından İkizce ilçesine yapılan yatırımların artarak devam edeceğinin altını çizen Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak göreve başladığımız ilk günden itibaren ilçelerimizi yatırımlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Aradan geçen süre içinde diğer ilçelerimizde olduğu gibi İkizce ilçemize de önemli alt yapı çalışmalarını vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Şu ana kadar ilçemize 16,8 km’lik içme suyu hattı ve 3,8 km kanalizasyon hattı tamamlanarak faaliyete alındı. Önümüzdeki süreçte bu yatırımlara hız kesmeden İkizce ilçemiz başta olmak üzere diğer ilçelerimizle devam edeceğiz” diye konuştu.


Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 143 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler