HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
22 Eylül 2021 Çarşamba Saat: 12:04

Emniyet Müdürlüğü’ne Mustafa Avni Aktürk atandı

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk atandı.
Emniyet Müdürlüğü’ne Mustafa Avni Aktürk atandı

Ünye’de 5 ay İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Ziyaettin Kürşad Elbirler’in Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atanmasının ardından, Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk atandı.

-Aksu’dan sonra kısa sürede 3 müdür geldi, gitti… -

Ünye’de 3 yıl görev yapan Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu’nun Tokat’a atanmasının ardından Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine kısa sürede 3 müdür geldi, gitti.

Aksu’nun ardından Ünye’ye ilk olarak İrfan Korkmaz atandı. Ünye’de 2,5 ay İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Korkmaz, Gölköy’e İlçe Emniyet Müdürü olarak atanarak Ünye’den ayrıldı.

Daha sonra Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Eyüp Buldukoğlu atandı. Buldukoğlu da Ünye’de 6 ay yaptığı görevin ardından Ordu Merkez’e atandı.

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 2. sınıf Emniyet Müdürü Ziyaettin Kürşad Elbirler de 5 ay gibi kısa bir süre Ünye’de İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaparak Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Ünye’ye son atanan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk’ün ne kadar süre ilçede görev yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

 

 

 

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 331 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler