HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
22 Eylül 2021 Çarşamba Saat: 12:20

Dublin’de kavrulmuş Ünye fındığı lezzeti…

Ünye Gücü Futbol Kulübü’nün ülkemizi temsil ettiği "Sporda Cinsel Tacizi ve Cinsel İstismarı Önleme" projesinin İrlanda’nın başkenti Dublin’deki toplantısında katılımcılara kavrulmuş Ünye Fındığı ikram edildi.
Dublin’de kavrulmuş Ünye fındığı lezzeti…

Konuyla ilgili olarak Ünye Gücü Futbol Kulübü tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi; “Ünye Gücü Futbol Kulübü olarak ülkemizi temsil ettiğimiz Avrupa Konseyi’nin desteklediği Erasmus Sports "Sporda Cinsel Tacizi ve Cinsel İstismarı Önleme" projesinin ilk yüz yüze toplantısı İrlanda'nın başkenti Dublin'de gerçekleşti.

Kulüp başkanımız Hüseyin Gerçeker ve kulübümüz Proje Yürütme Kurulu Üyesi, Kadınelidokunuyordu Dernek Başkanımız Esra Gerçeker'in kulübümüzü temsilen katıldığı toplantının finalinde Ünye İlçemizi fındığımızla ve Ünye Belediye Başkanlığının hediyesi tanıtım broşürlerimizle tanıtma fırsatı bulduk.

Kulüp Başkanımız Hüseyin Gerçeker ve Proje Yürütme Kurulu Üyemiz Esra Gerçeker, proje ortaklarımıza hem Ünye ilçemizi tanıtan broşürleri hem de Ana Sponsorlarımızdan Durak Fındık Ve Atik Grup 'un ikramı fındıkları takdim ettiler. Proje yürütme kurulu üyemiz Esra Gerçeker, 11 ortaklı projenin katılımcılarına hediyelerimizi takdim ederken ana sponsorlarımızdan Durak Fındık Ve Atik Grup’a özenle kavrulmuş ve paketlenmiş leziz fındıklar için teşekkür etti.”

 

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 248 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler