HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
22 Eylül 2021 Çarşamba Saat: 12:59

Ahmet Kubilay Özkan’la Şule Karagöz’e Muhteşem Düğün…

Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Ünye Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Ali Özkan’ın oğlu Ahmet Kubilay Özkan ve Şule Karagöz düzenlenen muhteşem düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dedi.
Ahmet Kubilay Özkan’la Şule Karagöz’e Muhteşem Düğün…

Merhaba ve merhum Ahmet Karagöz çiftinin kızı Şule il Semiha ve Ünye’nin tanınan, sevilen ve saygın simalarından Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Ünye Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ali Özkan’ın oğlu Ahmet Kubilay Özkan muhteşem bir düğün töreniyle evlenerek hayatlarını birleştirdi.

20 Eylül Pazartesi akşamı Atakale Kır Bahçesinde düzenlenen Ünye, Ordu ve Samsun’u buluşturan düğün törenine Ünye’den ve şehir dışından çok sayıda davetli katıldı.

Çiftin nikahını Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı kıyarken, nikah şahitliklerini İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin ve gelinin arkadaşı Hilal Kuroğlu yaptı.

Kıyılan nikahın ardından Başkan Tavlı, evlilik cüzdanını çifte takdim etmek üzere İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e teslim etti.

İçişleri eski Bakanı Şahin de, çifte mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını geline vermek üzere damat Ahmet Kubilay Özkan’a teslim etti, şahitler eşliğinde evlilik cüzdanı geline takdim edildi.

Ardından çift düğün pastasını keserek, müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar konuklarla eğlenerek keyif dolu saatler geçirdi.

Düğün sahibi Karagöz ve Özkan aileleri özel günlerine katılan tüm dostlarına teşekkür etti.

Mutluluğumuza ortak olan herkese teşekkür…

Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Ünye Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ali Özkan, “Bizleri ve evlatlarımızı bu özel ve önemli günümüzde yalnız bırakmayarak düğünümüze teşrif eden uzaktan ve yakından gelerek onurlandıran aile mensuplarımıza, akrabalarımıza, arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Ayrıca mazeretleri nedeniyle törene katılamayıp çiçek, çelenk göndererek ve telefonla arayarak mutluluğumuza ortak olan eş, dost ve bütün sevenlerimize ayrı ayrı teşekkür eder minnet ve şükranlarımızı sunarız.” dedi.


Düğün törenine İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye Belediye Başkan Yardımcıları, Ünye Belediye Meclis Üyeleri, kurum amirleri, Ünye, Ordu ve Samsun’dan siyasi parti ilçe başkanları, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Özkan ve Karagöz ailelilerinin eş, dost, akraba ve yakınları katıldı.


Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 430 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler