HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
30 Eylül 2021 Perşembe Saat: 14:41

Başkan Güler öğrencilerle buluştu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yurtta kalan kız öğrencilerle, evde kalan erkek öğrencilerle buluşarak istek ve şikayetlerini dinledi.
Başkan Güler öğrencilerle buluştu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Mehmed Fuad Köprülü Kız Yurdunda kalan öğrencilerin talep ve önerilerini dinlemek üzere gençlerle bir buluşma gerçekleştirdi.

Başkan Güler yurt ziyareti sonrası ise erkek öğrencilerin kaldığı eve misafir oldu.

Gençlerin Başkanı olarak bilinen ve tanınan Başkan Güler, Ordu Üniversitesinde öğrenim gören kız öğrencilerin kaldığı yurdu ziyaret etti. Büyük bir katılımın olduğu buluşmada gençler tek tek söz alarak talep ve önerilerini dile getirdiler. İsteklere anında çözüm önerisi sunan Başkan Güler, yetkili birimlere talimatlar vererek öğrencilerin sorunlarının en kısa sürede çözüleceği sözü verdi. Öte yandan yurt ziyareti sonrası erkek öğrencilerin kaldığı bir eve misafir olan Başkan Güler, gençlerle çay içip sohbet ederek öğrencilik zamanını yad etti.

“İsteklerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Orta da bir yanlışlıkta olsa her zaman bir aradayız. İsteklerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

“Gönlüm bugün rahat oldu. Hepiniz açık açık her şeyi dile getirdiniz. Medeni cesaretiniz için sizleri kutluyorum. Taleplerinizin sizler tarafından söylenmesi bizlerinden ufkunu açtı. Ortada bir yanlışlıkta olsa her zaman bir aradayız. İsteklerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz. Ben de sizden şunu bekliyorum. Öyle bir yetişinki, mesleğinizde en iyisi olun. Kaliteyi yükselten sizlersiniz. Ordu Üniversitesi mezunları olarak Türkiye’de parmakla gösterilin. Buradan liderler yetiştirelim. Daha evvelden Allah nasip etti üniversitemizin temelini ben atmıştım. Şimdi ise pırıl pırıl bir gençlik ile karşı karşıyayım. Ordu’da çok güzel anılarla zamanınızı değerlendirin. Hepimiz öğrenci olduk, bende yurtta kaldım. Sizden biz gençlik enerjisi alacağız. Bizde tecrübelerimizi sizlere sunacağız. Üniversite ile şehrin bir arada olması lazım. Eksiğimiz varsa bunları yerine getirmemiz lazım. Siz bizler için çok kıymetlisiniz.”

“Gençlerimize yaptığı hizmetler Türkiye’nin her tarafında duyuluyor”

Başkan Güler’in Ordu’nun tüm imkanlarını gençler için sunduğunu ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “Ordu’muzda gençlerimize yaptığı hizmetler Türkiye’nin her tarafında duyuluyor. Bugün de burada gençlerimizin daveti üzerine yurdumuza geldi. Kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Ordulu olsun farklı şehirden olsun gelen tüm gençlerimize Ordu’muzun imkanlarını sunduğu için kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.


Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 162 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Başkan, Güler, öğrencilerle, buluştu

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler