HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
1 Ekim 2021 Cuma Saat: 13:49

Sektörün liderleri NFK’yı tercih ettiler…

Ünye ve Ordu’da iddialı inşaat sektörlerinin asansördeki tercihi, Ünyeli firma NFK Asansör olmaya devam ediyor.
Sektörün liderleri NFK’yı tercih ettiler…

11 Yıldır bölgeye kesintisiz ve de kaliteli hizmet verdiklerini ifade eden NFK Asansör sahibi iş insanı Faruk Korkmaz, “Bölgede sektörün öncüsü lokomotifi olan firmalara, asansör işinde güvenilir, ilklerin ve yeniliklerin öncüsü NFK Asansörü tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ünye’de ve bölgede bir çok prestij projelere imza atan sektörün öncüsü ve lokomotifleri Gürsoylu İnşaat, SARYAP, TOPRAK Yapı, ÜNFA ve Özdemir İnşaat gibi önemli firmalar, asansör işinde güvenilir, ilklerin ve yeniliklerin öncüsü NFK Asansörü tercih ediyorlar.

NFK Asansör sahibi Faruk Korkmaz, inşaat sektöründe lokomotif firmaların kendilerini tercih etmelerinden mutlu olduğunu ifade ederek;  “Ünye’nin inşaat sektöründe tecrübeleriyle, sektörünün lokomotif firmalarıyla çalışmaktan oldukça mutluyuz.  Ünye’de “Bizimle yükseleceksiniz” sloganıyla ilklerin ve yeniliklerin öncüsü ve sektörün lideri olan NFK Asansör firmamızı tercihinden dolayı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Her yapılan işte tecrübelerini arttırarak sorumluluk bilincinde olduklarını, ayrıca tercih edilen projelerde yer almaktan gurur duyduklarını vurgulayan NFK Asansör sahibi iş insanı Faruk Korkmaz, şunları söyledi:

“Sadece Ünye değil bölgeye verilen hizmetlerimizde bizimle birlikte olan  İnşaat sektörünün lokomotifleri Gürsoylu İnşaat, SARYAP, Aktif inşaat, TOPRAK Yapı, ÜNFA ve Özdemir İnşaat başta olmak üzere 5 As Kaymak inşaat, Güneş Yapı, Tatlı İnş. Savaş inşaat, Hocaoğlu Yapı, Tüzen Yapı, Tombuloğlu İnş, Yemengil İnş, Avcı Yapı, Yazgı İnşaat, Kaygılar, Çi Mimarlık, Özkan İnşaat, Sağlam Yapı,  Çiçek İnşaat Molo Yapı, Ertes Yapı, Çivici İnş, Bek Yapı, Kocabekiroğlu İnş,  Tarık İnş, Pehlivanlar Yapı, Karadeniz Isı İnşaat, So Bi İnşaat,  Tam Türk Yapı SELCE Gıda İnşaat, Arslan İnş, Can İnşaat, Rinnova Yapı’ya tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz. Her yapılan işte tecrübemizi arttırarak, sorumluluk bilincimizin farkında olarak Ünyelilerin tercih projelerine bizde bu bilinçle yaklaşarak en iyisini üretmeye çalışıyoruz.  25 kişilik kadromuzla bölgemizin güzide firmaları ve sitelerine kesintisiz ve de kaliteli hizmet verme hususundaki gayretimiz sürmektedir. 11 yıllık hizmet süremizde bize güç ve destek veren müteahhit, kat maliki ve yönetici dostlarımıza teşekkür ediyorum.”
Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 2.616 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Sektörün, liderleri, NFK’yı, tercih, ettiler…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler