HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
13 Ekim 2021 Çarşamba Saat: 11:08

Müdür Vargeloğlu öğretmenlerle buluştu

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, saha ziyaretlerini aralıksız sürdürürken, idareci, öğretmen ve öğrencilerle de buluşuyor.
Müdür Vargeloğlu öğretmenlerle buluştu

Altınordu Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda düzenlenen toplantıda öğretmenlerle buluşan Müdür Vargeloğlu, İl Müdürlüğü ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinin özel bürolarında görevli öğretmenler ve AR-GE biriminde proje çalışmalarını yürüten ekip ile bir araya gelerek, değerlendirmelerde bulundu.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinde görevli öğretmenlerle tek tek tanışarak, yürütülen çalışmaları değerlendiren Müdürümüz, "İlçelerde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile eğitim yatırımlarımızın yanında, proje çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. 2021-2022 eğitim öğretim yılında gerekli tedbirleri alarak okullarımızı açtık.  2023 Eğitim Vizyonu'muz doğrultusunda ekip ruhuyla çalışarak başarıyı birlikte yakalıyoruz ve yakaladığımız bu başarıyı sizlerle sürdürüyoruz. Yaptığınız çok güzel işler var. İlçelerimizde görev yapan öğretmenlerimizin proje başvurularına destek olalım. Öğretmen ve öğrencilerimizle iletişimde olarak sosyal ve kültürel faaliyetlerde bir araya gelelim. Eğitim öğretim adına yapılan güncel faaliyetleri takip edelim. İlçelerinizdeki projelerinizi ve çalışmalarınızı, web sitelerinizde ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız. Kurum kültürüyle hareket ederek ekip ruhu ile yaptığınız çalışmalarda gösterdiğiniz gayret için teşekkür ediyor, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum." denildi.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 101 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Müdür, Vargeloğlu, öğretmenlerle, buluştu

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler