HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
18 Ekim 2021 Pazartesi Saat: 14:45

Ziraat Odası’ndan çifte protokol…

Ünye Ziraat Odası, Türkiye İş Bankası ile Oda üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla “İş Birliği Protokolü” ve “İmece POS Protokolü” imzaladı.
Ziraat Odası’ndan çifte protokol…

Ünye Ziraat Odası üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması için Ünye Ziraat Odası ile İş Bankası arasında protokol imzalandı, iki kurum arasında ayrıca İmece Kart Üye İş Birliği protokolü de imzalandı.

Protokol,  Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman ve Türkiye İş Bankası Ünye Şube Müdürü Mutlu Kaya arasında odada imzalandı.

Müdür Mutlu Kaya, İş Bankası olarak tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için tarım kurum ve kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirilmesini çok önemsediklerini ve Ünye Ziraat Odası ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını ifade etti.

Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek, işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini söyledi.

İmzalanan protokol kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak faizsiz dönem avantajından yararlanabilecek.

İş Birliği Protokolü çerçevesinde Oda üyelerine aynı zamanda İmece Kart, Tarım Kredileri, TARSİM Sigortası vb. muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkânı sunuluyor.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 184 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ziraat, Odası’ndan, çifte, protokol…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler