HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
22 Ekim 2021 Cuma Saat: 11:57

Ordu'da hedef; daha modern balıkçılık..

Büyükşehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Şehrimizin denizinde balık avcılığı ile ilgili denetim ve inceleme yaptık. İnşallah Ordu’da balıkçılık daha modern ve verimli olacak” dedi.
Ordu'da hedef; daha modern balıkçılık..

Kıyı kenti olan Ordu’da balıkçılığın geliştirilmesi ve alt yapısının oluşturulması için çaba sarf eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, tekne ile denize açılarak balıkçılık faaliyetlerini yerinde inceledi. İncelemeler sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Güler, “Karadeniz’de, şehrimizin denizinde balık avcılığı ile ilgili denetim ve inceleme yaptık. İnşallah Ordu’da balıkçılık daha modern ve verimli olacak” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, göreve geldiği günden bu yana Ordu’nun denizi etkin kullanması ve balıkçıların modern ortamlarda faaliyetlerini sürdürmesi için çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Başkan Güler, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Mustafa Altuğ Atalay ile birlikte balıkçılık faaliyetlerini incelemek ve gerekli denetimlerde bulunmak üzere denize Perşembe sahilinden denize açıldı.

 “Yepyeni balıkçılık modelini ortaya çıkaracağız”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yepyeni balıkçılık modelini ortaya çıkaracaklarını söyledi.

Başkan Güler şöyle konuştu:

“Bugün denize açıldık. Karadeniz’de şehrimizin denizlerinde balık avcılığı ile ilgili denetim ve inceleme yaptık. Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Mustafa Altuğ Atalay ile birlikte verimli bir çalışma gerçekleştirdik. Karadan olan uzaklıkları baktık, denizin derinliğini ve diğer şartları inceledik. Bunun neticesinde inşallah Ordu’da balıkçılık daha modern ve verimli olacak. Bununla ilgili balıkçılarımızla da görüşeceğiz. Yepyeni balıkçılık modelini inşallah ortaya çıkaracağız.”

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 150 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Orduda, hedef;, daha, modern, balıkçılık..

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler